SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MARIAN 17- debiut na scenie str. 43

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 77912

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21503 Napisanych postów 30764 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870104
Razor7
czemu tak malo tluszczu? bo widze ze 30g polecialo? :)

Mało? Większość zawodników ucina całkiem do zera w końcówce, jeśli już tnie na HC. Nie mylcie wycinki na plażę z wycinką pod zawody, bo to już rządzi się swoimi prawami. Plażowy bf można osiągnąć bez problemu, bez "drastycznych" metod, bez konsekwencji zdrowotnych. Pod zawody trzeba już trochę poświęcić. I to że lipidy lekko siadły to jest norma, a u Mariana i tak tragedii nie ma. Na naprawę przyjdzie czas po zawodach.
I bez paniki z tymi nogami. Jedni mają dupę w prążkach a smalec na brzuchu, inni - jak Marian - kable na całym bebzonie a dół jeszcze w tyle. Z tym że już z GWookie wytłumaczyliśmy chyba jak to wygląda, i czemu tak to wygląda. Poza tym z dnia na dzień jest poprawa, dzisiaj jak zobaczyłem formę Mariana to sam byłem zaskoczony nogami. A zmiany będą teraz co raz szybsze i co raz bardziej widoczne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 798 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5506
dużo w tym prawdy Przemo ale to że siedzi na dole sporo wody nie oznacza na 100% że nie ma tam tłuszczu. mam taki sam "problem" - góra porobiona, w żyłąch a czwórki i dwójki zamglone.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21503 Napisanych postów 30764 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870104
Ale przecież o tym właśnie mówię Że fat z różnych miejsc u różnych osób schodzi na końcu, ale schodzi! I mamy jeszcze 4 tygodnie na dopalenie go, i tydzień na pozbycie się wody
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609925
popuriszkoda ze chociaz rok młodszy nie jestem albo ze nie da sie cofnac rok wstecz bo sporo bym zmienił w tym ostatnim roku i pewno by było lepiej no ale teraz ostatni rok junior wiec Sopot jako debiut

Mamy jeszcze w sumie 5 tyg i zrobimy co sie da

Dziś rano po wstaniu w lustzre było widac delikatne prazki na czwórce

Wczoraj był dzien nietreningowy, miałem nie robic nawet aero bo tak jes w planie, ale z racji tego ze po piatkowym treningu nie miałem czasu na aero wczoraj odkreciłem 40min na rowerku.

dzien w sumie jak co dzien na rano do pracy, potem ogarniecie zracia, aero, a wieczór z dziewczyna i gril a na nim szaszłyki;d

Dieta trzyman jedynie tylko troche btw sie zmieniło niz planowałem ze wzgledu na grila

1. 70g ryżu, 50g wpc
2.100g ryżu, 250g piersi
3.100g ryzu, 200g piersi
4.60g ryżu, 200g piersi
5.szaszłyki- 400-500g piersi+papryka, cebula a do tego saąłtka lodowa z pomidorem i ogórkiem i cebula i papryka

w diecie mniej o 50g skrobi bo ucilem z posiłku 5o g ryzu ze względu ze miałem zrobic sobie kisiel ale juz potem nie zrobiłem....





Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2015-06-14 09:50:54

Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2015-06-14 09:51:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
I nabralem znow smaka na grilla :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 199 Napisanych postów 1532 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11842
Chyba Ci kawałek kurdy spierniczył z dzidy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609925
szaszłyki była mega i ta cebulka...


a ten kaswałekco spadł zjedzony w pierwszej kolejnosci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609925
14.06.2015 klata+plecy+brzuch

1. Dipsy R 8
2a. wyc, sztangi skos 5x8 8 8 10 12 15
2b. podciąganie na drazku nachwyt 4x max
3a. wyc, hantli skos 4x 8 10 12 15
3b. wiosło podchwyt+przyciąganie linki wyciągu dolnego jednoracz 4 serie

brzuch

aero 30min na czczo i 20min po treningu

Ogólnie bardzo fajny trening, pompka po treningu fajna jednak króka, siła juz nie ta ale taki okres pewno bedzie coraz gorzej, powoli juz zaczynam czuc zmeczenie, ale pewno daltego ze teraz nocna zmiana

Dieta i suple stadart

białko: 280g, wegle: 300g, fat: 30g
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609925
15.06.2015 barki+łapy

Dziś bedzie bardziej opisowa wpiska bo dzien inny niz zwykle ale mega na plus

A mianowicie trening odbył sie w Bytomiu W siłowni Progress z Adamem Sukerem Mega gosc

Byłem po nocnej zmianie, spałem tylko 3,5h bo czekała mnie podróż do Bytomia, wiec troche zmeczony byłem ale ogólnie tego tam tak bardzo nie odczuwałem jedynie troche na treningu.

Z Adamem sporo pogadaliśmy(ogromna wiedza) i pogadalibysmy jeszcze wiecej ale ja niestety byłem ogranioczony czasowo bo musiałem isc do pracy na nocke, a było tak ze tylko wrociłem do domu wziałem zarcie i do pracy, wiec wyobraznie sobie jak czułem sie w pracy jak chodzacy trup;d Ale opłacało sie poswiecic dla takiego dnia.

ogólnie na siłowni byliśmy jakies ponad 3,5h wtym odbył sie trening, cwiczen nie bede opisywał bo i nowosci były dla mnie, ale trening intensywny

Na koniec juz wiele czassu nie było wiec tylko mega szybkie pozowanie i kilka rad, szkoda ze tego czasu ne było jeszcze wiecej no ale na przyszłosc bede wiedział ze jak kiedys uda sie jeszcze spotkac to mam go miec sporo wiecej.

Adam jak zawsze w świetnej formie tym bardziej ze teraz 5 dni przed MŚ

Dieta i suple standart.
Kalorie sie zgadzały jedynie posiłki troche poprzestawiane.

Dziś przdemna nowy trening nóg zobaczymy jak bedzie, znowu jestem nie wyspany bo ledwo zasnałem i po 30min zostałem obudzony bo mała chrześnica zaczeła sie strasznie źle czuc i traciła swiadomosc, wiec od razu była panika i cały dom postawiony na nogi, wezwane pogotowie i szpital teraz juz podobno ok ale na badania i obsrwacje musi zostac potem sie jeszcze połozyłem ale tez juz nie mogłem zasnac...myśle ze przed nocka uda sie cos przepsac, bo naprawde jest ciezko,
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gienus12 przygotowania do sezonu

Następny temat

Sevenload92 - siłowa podróż do przyszłości

WHEY premium