SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

MAM PROBLEM. (malo sprzetu nie wiem jak cwiczyc)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 695

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 56
WITAM.
Mam problem z ulozeniem sobie planu treningowego. Mam malo sprzetu i nie wiem czy w ogole taki plan da rade ulozyc. Mam hantle: 2x10kg, 1x12kg, 1x8kg, 1 gryf 120 cm i drugi 180cm, laweczka i na to ok 80kg obciazenia. Jesli ktos da rade taki plan storzyc na takim sprzecie to prosze o odpowiedz. Chodzi mi o cwiczenia ogolno rozwojowe. Pozdrawiam

nie bedzie u mnie fajnego opisu pod wypowiedziami

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 140 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4615
Ja mam jedna sztange , drazek ,zero laweczek, hantli i mam plan:P Kuzwa z takim sprzetem jak masz to mozna duuuzo zdzialac:P A plan to sobie uloz sam, poczytaj podwieszone posty, zobacz plany innych. Zalezy tez na co ma byc ten plan

Nowe konto - technoboy

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2749 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14835
Spoko sprzet. Zajrzyj do atlasu.

Wioslowanie, wyciskanie plaska, wyciskanie wojskowe, bic sztanga, milion tricow sztanga, przysiady, martwe, dzien dobry. A co robic hantelkami domysl sie sam

Chesz poznac sekret? Nie ma sekretu. Dzieciak byl zszokowany, ta mina sie nie zmienia. Nie wiedzial ze cala informacja
ktorej kiedykolwiek bedzie potrzebowal juz tu jest. Tu i w milionach silowni na calym swiecie. Problem w tym ze prawda
nie jest piekna. Problem w tym ze ten sekret jest nudny i nieciekawy. Sekretem jest wytrwalosc.
The Journey - Animal

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3444 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 54604
masz lawke , 2 gryfy , hantle i mowisz ze masz malo sprzetu !! Masz podstawowe rzeczy i bez problemu mozesz sobie ulozyc trening
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki ciężar powinieneś wyciskać? (MC, PRZYSIAD, power clean itp.)

Następny temat

barki i triceps--regeneracja

Higiena snu, jak o nią zadbać? Higiena snu, jak o nią zadbać? Redukcja - jakie białko wybrać? Redukcja - jakie białko wybrać? Tragiczna Śmierć po MŚJiW Rumunia 2017 Tragiczna Śmierć po MŚJiW Rumunia 2017 11-12.11.2017 Mistrzostwa Świata Juniorów i Weteranów – Bistrita, Rumunia - Wyniki 11-12.11.2017 Mistrzostwa Świata Juniorów i Weteranów – Bistrita, Rumunia - Wyniki Carb Back-Loading - czym jest i jak to działa? Carb Back-Loading - czym jest i jak to działa? Leksykon suplementacji: GPLC Glicyn Propionyl L-karnityny Leksykon suplementacji: GPLC Glicyn Propionyl L-karnityny Motywujące przemiany fitnessek Motywujące przemiany fitnessek Źle zbilansowana dieta - oznaki Źle zbilansowana dieta - oznaki