SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

MALAY TIGER MIX

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7814

napisał(a)
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5741 Napisanych postów 59217 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 467029
Pierwotna wersja Malay'a a nie spotykane tutaj kserokopie czy podobizny.

doping & zdrowie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5741 Napisanych postów 59217 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 467029

doping & zdrowie

napisał(a)
krzykacz Moderator
Ekspert

doping & zdrowie

napisał(a)
krzykacz Moderator
Ekspert

doping & zdrowie

napisał(a)
krzykacz Moderator
Ekspert

doping & zdrowie

napisał(a)
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 3628 Napisanych postów 66717 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 542004
ciekawe co tak naprawdę jest w środku?
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 155 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1689
Kiepski ten miks. Testa winno być więcej jak nandrolonu a tutaj jest po równo. Zresztą jak ktoś lubi mieć flaka to niech to wbija. chociaż wątpie, żeby w środku było to co jest deklarowane na opakowaniu.

nie kupuje, nie sprzedaje

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 640 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4046
pewniejsze niż pod***a eurochemu:D

Look at my description on gg.

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 505 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6966
Chemiclas - czy Ty wszedzie musisz podwazac etykiety ?

Chlopie ogarnij sie, to ze Ty robisz towar dla siebie i z niego korzystasz, to nieznaczy ze w kazdym underze jest gowno.

Tak samo bylo z mixem feniksa - ja jestem zadowolony i potrafie wskazac kilka osob, nawet z tego forum ktore sa max. zadowolone. Ale nie, Ty piszesz ze tam na bank niema tego co na opakowaniu jest napisane, bo Tobie nikt niechcial przyslac proszkow.
I co - pewnie tym samym glupkowatym tokiem myslenia doszedles ze w malay'u ktory sie reklamuje w MD i jest na rynku pare dobrych lat, tez niema tego co na etykiecie ?

Veteran

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 155 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1689
Po co robisz spam? Nie wierze poprostu w undery i już. Przejechałem się na nich kilkanaście razy. Kiedy sam wbiłem 100mg propionatu,którego sam zrobiłem nie mogłem uwierzyć, że taka mała dawka tak mnie pie.rdolnęła.
A undery to biznes i nic więcej. Dlatego wątpie.

nie kupuje, nie sprzedaje

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1360 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 11129

ja mialem wielka chec sprobowac wlasnie tego mixa
chociaz bold malaya nie xero sam nie weim czy mnie zawiodl czy nie. niepotrzebnie miskowalem boldy. jakbym mial 1 roadz to moglbym cos powiedziec. fakt, ze po atomicu boldzie serce mi nie skakalo wczoraj a po boldzie malayu mialem problem z cisnieniem. nie mniej jednak te mixy chetnie bym sprobowal wogole jakos mi sie podoba opakowanie tego tygrysa. ale ktoz to wie co tam w srodku jest. znak zapytania jak z kazdym Anderem.

Zmieniony przez - globkop64 w dniu 2009-04-09 14:26:16

Zmieniony przez - globkop64 w dniu 2009-04-09 14:26:55

moj synek (10lat) do mnie: tato, badz wielki!!! majac dzieci, wspaniala, sexowna zone i poukladane finanse:
daje ognia i celuje na: waga:104-106 / ramie:46-48 / talia:86-88cm / udo:70-72
a maxy mam w p***zie, wazne, ze swoja zone na 1 rece podnosze!!!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

FAKE , LEgitka ?

Następny temat

IP prop.

Mężczyźni szybciej ulegają odwodnieniu, niż kobiety Mężczyźni szybciej ulegają odwodnieniu, niż kobiety Smutek i frustracja hamują treningowy progres Smutek i frustracja hamują treningowy progres Czy kiedyś ludzie byli zdrowsi? Czy kiedyś ludzie byli zdrowsi? Tarczyca reguluje wzrost mięśni i redukcję tłuszczu? Tarczyca reguluje wzrost mięśni i redukcję tłuszczu? Amanda Lee - gorąca blogerka fitness Amanda Lee - gorąca blogerka fitness Resveratrol i leucyna - kombo na spalanie tłuszczu Resveratrol i leucyna - kombo na spalanie tłuszczu Massy Arias - fitness jest jej lekiem na depresję Massy Arias - fitness jest jej lekiem na depresję Chili con carne Chili con carne