SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MALAY TIGER 1ml / 10ml / tbl / hgh - (temat zbiorczy)

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 329899

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 345 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11697
co do mety malaya to mam mieszane uczucia , 2 blistry mialem po 50szt. folia strasznie mi odpadala tak ze w szafce mi tabletki wypadaly, moze zbyt lapczywie je wyciskalem co do dziala to troche tam poszlo ale bez szalu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 224 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 57576
A jak Enana???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 224 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 57576
MUSCLE
A jak Enan???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 359 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18481
prop malaya działa bdb, jedynym mankamentem tego propa jest to, że wychodzi w pompce 0,8-0,9 ml

muscle mass hypertrophy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 410 Wiek 4 lata Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10367
emylzk
co do mety malaya to mam mieszane uczucia , 2 blistry mialem po 50szt. folia strasznie mi odpadala tak ze w szafce mi tabletki wypadaly, moze zbyt lapczywie je wyciskalem co do dziala to troche tam poszlo ale bez szalu



ile brales tabsow? Ja jade z 4 co 4 godziny i sie rozkreca ladnie 11 dzien.Moim skromnym zdaniem nie ma tam metylotestosteronu, co do mocy rosnie stopniowo ale jak pisales nie ma szalu strasznego. Ja bede zadowolony ze stopniowych przyrostow. Obwod ramienia podskoczyl o centymetr bez pompy z pompa 1,5. Trening dopracowany dieta tez.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 172 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9724
a o trenie nadal nic nie wiadomo, wszyscy lecą na teściu i metce heh

elo elo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 345 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11697
ja bralem mniej , bo 3 tylko - rano/po silowni/na sen i szczerze mowiac raczej juz nie bede brac nigdy Mety, jest masa lepszych srodkow nieco zdrowszych dla watroby , mysle nad oxa, zobaczymy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 274
ja lece 30mg ed tej mety i muli jak zawsze wiec dziala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 23 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 173
Brał ktoś ten Anapolon z Tigera? działa ? czy lepiej zainwestować w inny ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 792
ja brałem antka z LK i nie działa mój kolega właśnie podjada z MT i jest zadowolony tyje jak świnia przez 2tyg chyba 7kg
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Good pfarma-DECA

Następny temat

cido egipt, enan real czy fake

WHEY premium