SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MAŁY PROBLEM.

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 893

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 495 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24986
Witam. Otóż robie wyciskania na skos( kąt ok 40 stopni) I problem w tym tkwi ze bardziej czuje mięśnie naramienne niz górną część klatki (chwyt 60 cm między dłońmi (wewnątrz))...Ogólnie to mam problem rozwinąć górną część klatki razem z tz. rowkiem...Dół klaty w miare idzie ,rowe jest odpowiedni... Jakie ćwiczenia proponujecie i w czym tkwi problem??? Moze węższy roztaw rąk??? Pozdrawiam Dawid
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2414 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10933
Rozpiętki z skosie lekkim. A wyciskanie na skośnej, wiesz co nie wiem czymy czujesz barki. Spróbuj tak, zrób mały mostek i powinno być ok.

Cóż Mam Napisać, Że Jestem Bardzo Silny, Nie Dopiero Do Tego Dążę.....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 495 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24986
Moze jeszcze ktoś sie wypowie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1021 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27408
Mniejszy kąt :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 9831 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34282
40 to przeginka. Podobno sa ludzie ktorym to wchodzi ale to rzadki przypadek. Na ogol 30-35 st. Pozytywne efekty zaczynaja sie juz coprawda od 15 st, ale to jeszcze nie to, jesli mowimy o wyrownaniu gory.
Olej sztange i bierz sie za sztangielki.

WIEDZMA JEST MOJA %)
Znizka 30% na sprzet Kelton:
http://www.sfd.pl/Pozegnalna_Znizka_30%_na_sprzet_Kelton_od_Pumy.-t624346.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
jak puma666,
zacznij używać hantle, ściągnij łopatki, wypchnij klate do przodu i nie wypychaj barami ciężaru
ja jeszcze wykonuje skręt hantlami w górnej fazie

Zmieniony przez - jac88 w dniu 2008-10-21 23:58:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2081
mi sie wydaje ze wogole za mala odleglosc masz miedzy dlonmi na gryfie;] jestem od Ciebie 2 cm nizszy wiec i zapewne rece masz dluzsze a masz rozstaw rak tylko 60cm... Ja cwicze na rozpietosci 90cm;] Gdzies na forum wyczytalem ze max do 110cm rozstaw rak na gryfie w wyciskaniu.
pozdro

Zdrowie jest złotem..., szanujcie Je!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 9831 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34282
Sprobuj takiego korekcyjnego treningu klatki przez 4 tygodnie:

1.Wyciskanie sztangielek skos 35 st - 5 s. 10,8,6,6,6
2.Superseria:
Wyciskanie sztangi 30 st 8 8 8
Rozpietki 30 st 15 12 10
3.Pompki na poreczach 6 6 6
4.Butterlfy - 1 s. - 100

ad1. Wyciskanie z obkrecona sztangielka - jak klasycznie, tylko kciuki zwrocone w strone stop, a maly palec w strone glowy (tylko naturalnie ,bez lamania sobie palcow). Lopatki sciagniete, wycisk dynamiczny nie pchany, jak najszybszy, faza negatywna kontrolowana i dluzsza niz wycisk. Klata do przodu i pchasz poprzez scisniecie i pchniecie klata, nie pchanie lapami.
Przerwy 45-60 sek. Ciezka progresja ciezaru.

Superseria - Przerwy pomiedzy cwiczeniami - 0 sekund. Przerwa po drugim cwiczeniu superserii nim zaczniesz od nowa - max 30-45 sek.
Technika taka sama jak przy sztangielkach. Lopatki sciagniete, klata wypchnieta, dynamiczny wycisk sztangi - eksplozywny. Odkladasz sztange i odrazu rozpietki. W obu cwiczeniach progresja co serie.Za pierwszym razem uwazaj co na sztange kladziesz bo bedziesz slabszy po sztangielkach.

3. Pompki na poreczach - silne wielostawowe cwiczenia na cala klatke. Ciezka progresja ciezaru. Wersja na klatke - nie na triceps. Przery 45-60 sek

4. Ladujesz taki ciezar by wykonac 100 szybkich powtorzen bez przerw (na poczatku dozwolone 2-3 przerwy 1-5 sekundowe). Bedzie pieklo, bedzie bolalo. Jak nie masz butterfly to dowolne inne izolowane cwiczenie na klatke (linki itd). Tu nie chodzi o ciezar ale o przepompowanie syfu z klatki po mocnym treningu. Ciezar zwiekszasz po malu co trening.

Caly trening klatki (bez rozgrzewki) nie moze trwac dluzej niz 25-30 min. Inaczej sie spalisz.

Zadziala.
Musi.
Zrob foto klatki, wklej i pokaz sie za 4 tygodnie.

Pozdrawiam!

WIEDZMA JEST MOJA %)
Znizka 30% na sprzet Kelton:
http://www.sfd.pl/Pozegnalna_Znizka_30%_na_sprzet_Kelton_od_Pumy.-t624346.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ciężarki na łydki tadam :)

Następny temat

potrzebuje pomocy w rozpisaniu treningu 3 razy siłka + 2razy w tyg. muay thai

WHEY premium