SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Młody i chudy.Co mam jeść?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1414

napisał(a)
Temat przeniesiony przez miętki z działu Odżywki, Suplementy. Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2085
kreatyna + gainer, czy to jest dobre na zdobycie masy? nie mam diety cwicze od 4 miesiecy wzrost: 168 waga:56.Jaka kreatyne byscie polecili dobra i dosyc tania i takie samo pytanie o gainera najlepiej zeby to bylo w tab. :)
pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1051 Napisanych postów 6892 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 58852
jak nie masz diety, to zapomnij o przyroście masy
zjedz spokojnie gainera i tyle (tak dla smaku..., jeśli dobry)
kreatynę odsprzedaj komuś
w taki sposób nie zdobędziesz masy
musi być zachowana hierarchia ważności : dieta , trening, regeneracja, suple i odżywki
mój brat podobnie...robi masę, a codziennie biega kilka kilometrów i skacze maniakalnie na skakance!
ułóż dietę i wtedy pomyśl o suplach!
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2907 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27817
wedlug mnie ta hierarchia jest troche inna emenems
najpierw trening potem dieta
bez treningu to nawet z super dieta bic nie urosnie

Czuwa nad Tobą Bóg
Nie wszyscy Cie w dupe kopną
są ludzie bez nóg

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2085
"jezeli ktos uwaza, ze gainer i kreatyna nie wplyna na przyrost masy czy to u cwiczacego czy tez nie to sa w bardzo duzym bledzie"
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 518 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9111
ama_tor:nie mam nic do Ciebie, ale popieram emenemsa, poniewaz nie cwiczac a dobrze jedzac mozna tez niezle wygladac, dieta to podstawa
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1051 Napisanych postów 6892 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 58852
dokładniepoza tym chodziło mi o priorytety: najpierw myśl o diecie, jeśli myślisz o treningu własnego ciała , potem ułóż odpowiedni trening... a na koniec odpoczynek
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 156 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3332
Ja tez stawiam na diete:) Zrownowazona dieta pieknie ksztalyuje sylwetke:)

Train Hard Go PRO
-|||------|||-

napisał(a)
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 785 Napisanych postów 31975 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 234118
gainer + kreatyna to NAJBARDZIEJ EFEKTYWNY model wspomagania przyrostu masy ciala
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2907 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27817
no panowie zastanowmy sie co da lepszy efekt
trening bez diety czy dieta bez treningu
gwrantuje wam ze bez diety tez cos tam zbudujecie
a niestety na samej diecie obwodow nie zwiekszysz

Czuwa nad Tobą Bóg
Nie wszyscy Cie w dupe kopną
są ludzie bez nóg

napisał(a)
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 785 Napisanych postów 31975 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 234118
ale mase owszem zwiekszysz niezaleznie czy trenujesz czy nie
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 156 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3332
Nie bylbym taki pewien czy nie zwiekszysz obwodow na samej zrownowazonej diecie. Normalny czlowiek (srednio zaangazowany ruchowo) dostarczajac organizmowi odpowiednia ilosc b/t/w zgodna z dieta masowa na pewno przytyje co jest rownoznaczne ze zwiekszeniem obwodow. Zgadzam sie ze nie beda to przyrosty odpowiednie do tych ktore mozna osiagac dzieki intensywnemu treningowi ale zawsze. Postawmy wiec trening i diete na rowni, bo sa one podstawa do rozbudowywania muskulatury. EOT :D

Train Hard Go PRO
-|||------|||-

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomoc w ulozeniu diety

Następny temat

Dieta pomozcie!!! :(

Owoce to kluczowy element diety? Jakie owoce wybrać? Owoce to kluczowy element diety? Jakie owoce wybrać? Jak otoczenie i styl życia obniża Twój poziom androgenów Jak otoczenie i styl życia obniża Twój poziom androgenów Wyniki sekcji zwłok Dallasa McCarvera! Wyniki sekcji zwłok Dallasa McCarvera! Podstawowe ćwiczenia na przyrost mięśni Podstawowe ćwiczenia na przyrost mięśni Rodzaje napojów kawowych. Napoje na bazie kawy okiem dietetyka Rodzaje napojów kawowych. Napoje na bazie kawy okiem dietetyka Czas napięcia mięśnia, jako sposób na wzrost masy mięśniowej Czas napięcia mięśnia, jako sposób na wzrost masy mięśniowej Katarzyna Kowalik - ocena sylwetki Katarzyna Kowalik - ocena sylwetki Kolejne sukcesy Polaków na scenie kulturystyki i fitness! Kolejne sukcesy Polaków na scenie kulturystyki i fitness!