SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mąka

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1686

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 437 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3728
Siema jaka mąka ma najmniej kcal ponieważ jestem na redukcji a chcę sobie zrobić naleśniki i pizze

Naturalnie ze naturalnie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 437 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3728
Już poczytałem bardzo dużo praktycznie od dwóch tygodni tylko czytam na sfd. I wiem że dobra jest orkiszowa ale ja chcę żeby to pizza miała mniej kcal spróbuję zrobić spód z kalafiora jak bedzie ch**owy to zrobie razowy.

Naturalnie ze naturalnie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2343 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 348761
Poszukaj tu: http://www.tabele-kalorii.pl/ , ale wątpię, że się jakoś diametralnie będą różnić.

Zmieniony przez - TomekZ88 w dniu 2013-06-17 23:08:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75935 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754304
Nie jest istotne ile ma kcal tylko jakiej jest jakości. Graham, razowa, żytnia, orkiszowa, owsiana, semolina jest ok.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 937 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24871
najmniej będą miały zwykłe oczyszczone mąki pszenne tyle, że one żadnej praktycznie wartości nie mają. Polecam mąki typu graham albo 2000 tyś, są bardziej kaloryczne ale bogate w minerały i błonnik, oraz mają oczywiście dużo niższy ig
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 437 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3728
No ale jednak są bardzo kaloryczne a ja jestem na redukcji ;/

Naturalnie ze naturalnie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 937 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24871
To, że jesteś na redukcji nie znaczy że masz ze wszystkiego rezygnować, a mąka pełnoziarnista jest zdrowa, jak nie przesadzisz z jej ilością to będzie git, ale jak Ci nawet 20-30g szkodzi to idź szukaj przepisów na blogach anorektyczek:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 437 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3728
Czyli razowa nie jest dobrym rozwiązaniem? Lepsze będzie pełnoziarnista?

Naturalnie ze naturalnie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 937 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24871
i ta i ta jest dobrym rozwiązaniem, unikaj mąk typu 450, 500, 600. czym większa liczba tym lepiej polecam żytnią 2000 choć nie wszystkim smakuje żytnia gdyż ma specyficzny smak. Mąka orkiszowa lub zmielone płatki owsiane są dobrym rozwiązaniem. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 437 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3728
A gdzie te liczby są napisane?

Naturalnie ze naturalnie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2343 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 348761
Zwykle w składzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75935 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754304
Polecam poczytać tematy o podstawach żywienia. Zadawane przez Ciebie pytania mogą świadczy o sporych brakach w tej kwestii.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kaloria równa kalorii ? Makroskładniki i ich źródło.

Następny temat

Dieta na masę do oceny

WHEY premium