SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Mój tren .

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 419

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 19
Siema, a wiec prosto z mostu xd.
Potrzebuj żeby ktokolwiek z was, osób znających się na temacie, ulozyj mi mój plan treningowy dostosowany do mnie.
Mój staż wynosi lekko ponad miesiąc. Trening na interesujące mnie partie mięśni wyglądał do tej pory tak:
Poniedziałek: klata, tric, kaptury
Wtorek: bary, bic, przedramię
Środa: plecy, tric, kaptury
Czwartek: klata, bary, przedramię
Piątek: plecy, bic, kaptury
Potrzebuje konkretnie żeby ktoś mi to poukładał, dodał co potrzebne, a co nie potrzebne usunął itd. A jakby się jeszcze dodatkowo chciało to możecie napisać jakie są dobre odżywki, żeby sprzyjały treningowi na rzeźbę :)

Waga: 80 kg

Wzrost: 184 cm

Cel treningowy: Rzeźba

Staż treningowy na słowni: 1 miesiąc

Uprawiane inne sporty: Do niedawna Piłka ręczna

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): Full osprzęt.

Dieta: Brak.

Przeciwskaznania medyczne: Brak,

Zażywane suplementy: Do niedawna kreatyna.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1625 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12063
pon nogi
wtorek klatka triceps
czwartek plecy biceps
piatek barki
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 780 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11142
a nogi?

Poczytaj w podwieszonych o FBW.

"Ten, kto nie jest wystarczająco odważny by podjąć ryzyko, niczego w życiu nie osiągnie" - Muhammad Ali

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 141 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1344
http://www.sfd.pl/[art]_FBW_Full_Body_Workout_by_georgu-t364504.html

pzdr

What does not kill me makes me stronger !!
www.pajacyk.pl -> nakarm głodne dziecko.
Pomogłem ?? Daj Sog'a :D

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW do oceny SIŁA

Następny temat

MASA - co sadzicie o tych planach ;]

Top 10 męskich sylwetek Jakie żelki po treningu? Katarzyna Rodzik Maliszewska - ocena sylwetki Trening funkcjonalny Leksykon suplementacji: N-acetyl-l-cysteina Anna Karcz- długo wyczekiwany powrót! Grzegorz Kępa- "oczyszczenie" branży Paige Hathaway na stole operacyjnym!