SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mój pierwszy raz...

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 19446

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
Nie zwraca kasy, bo już z samego jego towarzystwa powinna być niezła zabawa - czyli usługa wykonana.. podczas dobrego śmiechu też się tam cosik spali...

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1032 Wiek 52 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6937
kasowałam
cookies i temporary internet files,, historie i inne
czyli zamiatałam po sobie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1032 Wiek 52 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6937
no chwileczke!!!!!
te 39,90 to nie za bilet do ZOO gdzie trzeba oglądac tylko za konsultację, która powinna przynieśc jakieś WYMIERNE rezultaty

Ja się nie zgadzam, gdzie jest prawnik! do sądu z nimi!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
gdzie jest prawnik hahahaha... jestem ...

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1032 Wiek 52 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6937
Ty to jesteś kolega....


dla mnie Twoja sukienka wisi grzecznie w szafie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
Ale prawem procesowym niestety/stety się nie zajmuję - inna działka

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1032 Wiek 52 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6937
przepraszam, ze się zapytam..
musiałeś szyć na miarę, czy pomieścili Cię w standardowe kecki

bo wiesz 100kg mięśni + gnaciki przy 2m wzrostu cięzko jest pomieścić, tak sobie myślę, że może sukienkę masz do pół łydki, ..zawsze można doszyć falbankę... bordooową lub zieeeeloną albo czarną lamówkowaną
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1032 Wiek 52 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6937
praca to praca...

jak będę duża to będę kafelkarzem, serio rozmyślam o tym zawodzie, jestem dokładna, staranna i pracowita, to może wreszcie bym sie czegoś dorobiła
Taki kafelkarz zarabia czasem 2.000 w ciagu 2 dni x 26 w miesiącu... czemu nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
Nie mam sukienek są zastrzeżone dla adwokatów, sedziów i radców... a ja jedny sąd jaki odwiedzam to sąd wieczystoksięgowy... nie mam 2m wzrostu tylko w porywach 180cm ...

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W podpisie istotnie.. jest imie żeńskie... Czyta sie Athina, a znaczy to samo co Athens 2004... tyle ze w ladniejszym jezyku
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tlusz na twarzy

Następny temat

włosy wokół sutów

WHEY premium