SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mój Wzrost

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 960

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37
Witam

Dobijam do szesnastki i mam 1,85 wzrostu ... Chciał bym sie dowiedziec czy jest szansa na to aby do 20 lat bez zadnych pomocnych środków dobic do 200 cm ?

Zmieniony przez - PACMAN999 w dniu 2009-06-22 15:05:09
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 466 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5712
Wszystko sie moze zdarzyc. Moze nawte nie dozyjesz 18? Po cholere sie w to bawic. Sprawa indywidualna i nikt Tobie tego nie powie... Czytales jakies artykuly tutaj o wzroscie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37
A no to tez prawda :) Tak pare czytałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 466 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5712
No to do nich sie odwoluj i nic poza tym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
https://www.sfd.pl/Wzrost_Ogólne_info.,_Trening,_Porady_etc._-_Artykuł_-t501891.html
Miłej lektury. Pzdr..

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 186 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6181
TAkie tematy bendą sie pojawiać cały czas tak jak inne typu "ułóżcie mi diete , trening" "kiedy brać mete" " jak dawkować kreatyne" ITD ITD
CZy urośniesz czy nie tego nikt niewie, zrób badania może ci powią w przybliżeniu ile jescze ewentualnie.
Takie coś jak pomocne środki niema , chyba że mialeś na myśli jakieś anavary i HGH.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

sutki

Następny temat

Dojrzewanie ???

WHEY premium