SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mój "COME BACK" czyli okres przygotowawczy GISZMANA

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 108710

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
dokładnie tak jak chłopaki piszą. Szlaki przetarte. Z resztą na pewno formę miałeś na scenie bardzo dobrą tylko brakowało tych kilku kilogramów. Wszystko w twoich rękach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Dzięki panowie za słowa otuchy jak to się mówi co mnie nie zabije to mnie wzmocni.Jeśli mam się stać na prawdę dobrym kulturystom na poziomie międzynarodowym i dążąc ku temu ponosząc po drodze kilka porażek to nie widzę w tym nic złego ani umniejszającego, wręcz przeciwnie,liczy się efekt końcowy.

Kilka fotek z zawodów.




Jeszcze dwie fotki moich przeciwników w kategorii do 85kg.
Najczęściej słyszanym pytanie w trakcie zawodów było jak to jest możliwe,że oni ważą 85kg. a więc jest to jak najbardziej możliwe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18690
Byłeś,zobaczyłeś,wystartowałeś z najlepszymi.Teraz do roboty.Wiesz co jest do poprawy,więc trzeba działać.Ja tak odbieram każdą porażkę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
tak jak myślałem, forma była świetna! a co do konkurentów to chyba normalne i w każdej kategorii na każdych zawodach zbijają mocno wagę do ważenie a potem robia jakieś ładowania i wychodzi znacznie więcej. Trzymam za Ciebie kciuki Dawid!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2217
tak jest Dawid, kolejne doswiadczenia zdobyte. Teraz ostro do roboty. Moje nogi tez czekaja na wspolny trening:) zobaczymy sie w Limerick, powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18690
Marcin,w listopadzie zrobisz trening ze mną i Dawidem bo będę w Irlandii u Dawida:)Dokładna data będzie znana pod koniec października:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
oczywiście relacja foto/wideo obowiązkowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2217
to lubie, dzieki, juz sie nie moge doczekac:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie mogłem cię poznać jak zobaczyłem zdjęcia (tak przybrałeś na masie )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53586
Giszman, występ porażka, ale mam nadzieję, że to tylko Cię wzmocni!

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

slabosc miesni po tyrozynie

Następny temat

Siła ciosu i szybkość ciosu - pytanie do MARIO

WHEY premium