SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

MóJ PIERWSZY CYKL I CO DOKUPIć??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1859

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3046 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 55582
więc tak zakupiłem:
-kreatyne trecka micronized 200 mensh, 400 kapsułek
-dextro trecka 500gram
-geiner mass xxl trecka 1kg
1.co powinienem dokupić?? myśle nad jakimś tanim białkiem bo mass straczy mi na tylko 10 dni. czy może dokupić jeszcze 2kg mass xxl??
2.czy faza nasycenia jest tak bardzo potrzebna bo czytałem, że pół kredki się marnuje
3.jak proponujecie dawkować tą kreatyne w necie i na opakowaniu pisze że dwie porcje, od 4 do 8 kapsułek(jedna porcja). to wkońcu ile 4, 6, 8?? jak będzie najlepiej??

a to jest mój pierwszy cykl zjakimi kolwiek suplami
pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 317 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19118
Dokupic mozesz wiele, ale wnioskujac po tym co juz kupiles mysle, ze za duzych funduszy nie masz na to. Wiec lepiej kup sobie sporo dobrego jedzenia i skup sie na diecie. A jesli tanie bialko to z Ostrowii.

Faza nasycenia nie jest potrzebna.

BigMysza

### Death to Spam ###

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1522 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18418
porcja to 5 gram i tego sie trzymaj żadbych faz nie rób bo to zbędne

życie masz do ostatnich chwil więc walcz do ostatniej kropli krwi

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1342 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 32012
carbo, tauryne, zma a kapsulek bierz tyle zeby bylo 5g kreatyny w porcji no i oczywiscie nei rob tej ***nietej fazy nasycenie

pozdro
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3046 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 55582

fotka tak dla skojarzenia
napisał(a)
BPL-G Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 45118 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 443545
1.co powinienem dokupić?? myśle nad jakimś tanim białkiem bo mass straczy mi na tylko 10 dni. czy może dokupić jeszcze 2kg mass xxl??

Jesli dieta tego wymaga to tak

2.czy faza nasycenia jest tak bardzo potrzebna bo czytałem, że pół kredki się marnuje

nie rob fazy nasycenia

3.jak proponujecie dawkować tą kreatyne w necie i na opakowaniu pisze że dwie porcje, od 4 do 8 kapsułek(jedna porcja). to wkońcu ile 4, 6, 8?? jak będzie najlepiej??

tak zeby wyszly 2 porcje po 5 gram

FIZJOSTEO - Fizjoterapia i Osteopatia
Sk. Ks. Kard. Wyszyńskiego 5 , Warszawa
www.fizjosteo.pl

napisał(a)
Początkujący
tak też mi sie wydawało z tą fazą nasycenia bo organizm może tylko przyswoić 10gram.
dokupić mass xxl czy białko??
BigMysza z kasą nawet nieźle ale trzeba mieć kase także na inne rozrywki
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 45118 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 443545
masz diete

www.fizjosteo.pl

napisał(a)
Początkujący
jem to co mamusia daje, ale staram się dostarczać ilość białka, na moją wage 70kg mam 80gram białka(czyli tak z 50-60gr mi brakuje), mam 16lat więc matka nawet o diecie nie chce słyszeć
napisał(a)
Ekspert
uloz sobie diete, co mamie nie pasuje ?

www.fizjosteo.pl

napisał(a)
Początkujący
jadna tabletka zawiera 790mg kretki więc będe brał 6tabletek w jednej porcji i starczy mi na 33dni

jeszcze jedno pytanko słyszałem że nie wolno pić napoi gazowanych i kawy podczas cyklu kretki?? czy to prawda?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy to nic nie przeszkadza ze rozpoczełem Gain Fast?

Następny temat

Omega 3+Chrom organiczny

Samuel "Titanium" Kulbila - kulturysta, który ćwiczy bez profesjonalnej siłowni Samuel "Titanium" Kulbila - kulturysta, który ćwiczy bez profesjonalnej siłowni Trzy ćwiczenia na rozwój masy barków Trzy ćwiczenia na rozwój masy barków Czym właściwie jest gluten? Kto powinien unikać glutenu Czym właściwie jest gluten? Kto powinien unikać glutenu Czekoladki low carb a'la kinder country Czekoladki low carb a'la kinder country Trening unilaterally (jednostronny) - jakie ćwiczenia wybrać? Trening unilaterally (jednostronny) - jakie ćwiczenia wybrać? Sernik cytrynowy 182 kcal. Sernik cytrynowy 182 kcal. Czym różni się białko serwatkowe od białka kazeinowego? Czym różni się białko serwatkowe od białka kazeinowego? Hafthor Bjornsson utrzymuje tytuł najsilniejszego człowieka w Europie Hafthor Bjornsson utrzymuje tytuł najsilniejszego człowieka w Europie