Szacuny 0 Napisanych postów 85 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 877
Witam.
Wraz z kumplami gramy w lidze szóstek piłkarskich.
Gramy na sali, 4 w polu i bramkarz.
W naszej drużynie jest paru naprawdę dobrych zawodników, lecz mimo tego nie umiemy znaleźć taktyki na mecze. Mamy po 17-18 lat, gramy z zawodnikami o wiele bardziej doświadczonymi.
Proszę Was abyście pomogli mi dobrać jakąś taktykę, dobrze ustalić zmiany.
Oto charakterystyka zespołu.

Zawodnicy nr 1 i 2.

Mamy 2 wysokich zawodników ( prawie 190 cm wzrostu ) są silni, słabi technicznie i mało zwrotni.

Zawodnicy nr 3 i 4.

Kolejna dwójka słabo się ustawia i źle gra zespołowo, ale za to jest bardzo zwrotna, świetnie drybluje i jest do zatrzymania w wielu sytuacjach tylko faulem.

Zawodnik nr 5.

Jeden zawodnik jest słaby technicznie i mały, ale bardzo wytrzymały, cały czas biega za rywalami i kręci się im pod nogami.

Zawodnik nr 6.

Kolejny jest zawodnikiem nawet szybkim, nawet silnym, małym, dobrze drybluje i ma dobre uderzenie. Gra bardzo zespołowo.

Zawodnik nr 7.

Jest dobrym obrońcą i dobrym napastnikiem. Dobrze kryje i dobrze strzela. Jest szybki, zwinny i bardzo uniwersalny.

Zawodnik nr 8.

Bardzo kreatywny, dobry drybling i podania. Jest dosyć dobrze zbudowany. Dobrze strzela z dystansu.

Zawodnik nr 9.

Połączenie wszystkich cech, stwarza okazje strzeleckie partnerom z zespołu, jednocześnie będąc najlepszym strzelcem.

Bramkarze.

Grają po połowie - 30 minut.
I teraz pytanie. Który powinien grac w pierwszej połowię ? Lepszy czy słabszy ?

Hmmm... troszkę się napisałem, mam nadzieje że dostane od Was liczne odpowiedzi, czekam na wszystkie uwagi i spostrzeżenia.
Jak są jakieś pytania to pisać, chętnie odpowiem.

POZDRAWIAM :)

Bonyyy
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

...
Szacuny 1 Napisanych postów 43 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 251
Po pierwsze jak możecie grać w lidze szóstek piłkarskich z czterema piłkarzami w polu i bramkarzem?:) No ale dobra, na mecze gdy Wy chcecie atakować i zdobywać punkty zalecałbym oczywiście najlepszych technicznie piłkarzy, oczywiście wymienność pozycji nie ulega też dyskusji w tym przypadku:) W pierwszej połowie wystawiałbym lepszego bramkarza. W chwili gdy Ci techniczni zdobędą bramki to na drugę połowę wystawiłbym rosłych obrońców którzy po prostu będą bronić wyniku zapewnionego w pierwszej połowie:) Zapewniam że gdy wszyscy będziecie grać na maksa ze zmiennością pozycji i gdy nie będziecie bali się dotknąć piłki to po pierwszej połowie będziecie tak zmęczeni że chętnie się zmienicie:)
No i oczywiście nie załamwyać się gdy na początku nie będzie wychodzić, musicie trenować i efekty przyjdą, jeszcze wiele przed Wami:) a to gdzie gracie w tej lidze?
Warszawa, Poznań, Kraków? Inne duże miasto:)?

Jak pomogłem, przyznaj SOG'a:)
<><>Galatasaray<><>

...
Gramy w Toruniu ;]
Dzięki ;]
...
Jeżeli macie sposobność ćwiczyć to ćwiczcie ile da fabryka jak najwięcej razy w tygodniu:) Oczywiście rozgrzewka i jak najwięcej ćwiczeń z piłką skoro zamierzacie grać tylko w futsal:) Polecam zajrzeć na stronę Nike na SPARQ system - boot camp:) Bardzo fajne ćwiczenia i na siłę i na technikę:) grajcie też meczyki np. 2 x 2 zawodników na małym obszarze np. 5m na 5m.:) Jeżeli będziecie ostro trenować to sukcesy przyjdą i nikt nie będzie chciał z Wami grać by batów nie dostać jak się zgracie:) Tak więc życzę wiele sukcesów:P