SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lucyferka / Odleszczam się :D / foto. str 29, 33, 64, 67, 76, 83, 86,89

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 161510

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1454 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 36540
Dawic, też chcesz mieć wciętą talię i pas jak u nastolatki? Cholerna metro-nowomoda.

Dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/kami,_siły_na_zamiary_-t855956.html

"Motywacja jest tym co pozwala Ci zacząć. Nawyk jest tym, co pozwala Ci wytrwać."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7734 Wiek 111 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 220582
a co to talia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 844 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 30567
Coś mi tak właśnie podlatywało,że hantla wycięta z reklamówki




Mi klata się wysuszyła trochę ale i tak jest lepiej niż w tamtym roku, nadrobimy niebawem

Zmieniony przez - qgqtq w dniu 2012-07-06 17:37:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64241
Trochę mnie nie było i zdjęcia mnie ominęły Tylko patrzeć jak i w karku dojdziesz do 40 cm z takimi predyspozycjami Fajnie jest.

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7734 Wiek 111 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 220582
Agata, ciszej, nie rozgłaśniajmy tak tego


Oveja, ee dużo nie straciłaś były tylko dwie foty nóg i jedna brzucha
predyspozycje? gdzież tam, zresztą nawet jeśli to co z tego skoro usłyszałam, że jestem odpychająca , chyba przestane trenować bo jak w takim wieku już odpycham to co to będzie na starość
tak wgl miło Cię widzieć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1969 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21746
Odpychająca? Ja się wczoraj nasłuchałam od chłopa, że mam grube, wielkie, umięśnione, niepasujące do całej reszty nogi . Jak jechałam na rowerze to cały czas na nie patrzył, a jak wpadł do mnie podczas wykroków to burknął, że mam wielkie uda, a dalej ćwiczę wykroki/przysiady. Ja w nich nic złego nie widzę . Będzie dobrze .

http://www.sfd.pl/Monia.W.B/dziennik/Podsumowanie_str._38-t843554-s52.html

Walk like you have three men walking behind you.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 5856 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54638
bo oni się nas boją, że np dostaną jak przyjdzie pms, tylko wstyd im się przyznać

Aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_DT/Lejjla-t988136.html

"Mięśnie są pojętne jak woły robocze.Jeśli ostrożnie,krok po kroku,
zwiększa się obciążenie,uczą się je znosić."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1454 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 36540
Lucyferko, a co ma Ci powiedzieć zapuszczony fluś, którego jedyne wystające części ciała to brzuch i ego, bo reszta schowana w odmętach fałd?
Facetów boli ego, jak laska wygląda od nich lepiej to zaczynają szaleć "że jakim prawem", ale lepiej Ciebie zdołować, niż samemu ruszyć dupsko na mordownię i popizgać żelastwem. A jak mówi to dziewczyna, to tylko się uśmiechaj bo to znaczy, że budilkę do reszty zżera zazdrość i niestety musisz wybaczyć!

Dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/kami,_siły_na_zamiary_-t855956.html

"Motywacja jest tym co pozwala Ci zacząć. Nawyk jest tym, co pozwala Ci wytrwać."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Monia.W.B
Odpychająca? Ja się wczoraj nasłuchałam od chłopa, że mam grube, wielkie, umięśnione, niepasujące do całej reszty nogi . Jak jechałam na rowerze to cały czas na nie patrzył, a jak wpadł do mnie podczas wykroków to burknął, że mam wielkie uda, a dalej ćwiczę wykroki/przysiady. Ja w nich nic złego nie widzę . Będzie dobrze .


może jakies pedal na fotkach przeciez masz dobre nogi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
czemu mnie tu wcześniej nie było?!
Dobry trening widzę, okrzyki... muszą być!
A ci "faceci" co komentują ćwiczące kobiety to jakieś leszcze - więcej niż pewne i tak jak shit wposmniał - pedały właśnie. Pokraki jednym słowem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomoc w planie na piec dni w tygodniu na wszystkie partie miesni

Następny temat

Plan treningowy do oceny

WHEY premium