SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Luźne stolce+Gazy

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9912

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 620 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17135
Witam
Słuchacie mam problem typu że rano po przebudzeniu ide na kibelek mam luźne stolce po przebudzeniu odrazu mam duzo gazów i w ciągu dnia. Miałem robione badanie krwi kompleksowe USG Kolonoskopie Nic nie wykazały wszystko jest Ok.
Ktoś z Wam ma z tym problem...? Myślę że nie jest to na tle nerwowym.
Waga mi spadła ok.2 kg.
Leżałem już w szpitalu tam nic mi nie pomogli. Objawy mam juz 2 tyg.
Proszę o Pomoc

Trening czyni Mistrza!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam.
Lekarz nie wspominał o IBS- zespół jelita drażliwego?
Można również przyjrzeć się diecie,może tutaj tkwi problem.

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 620 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17135
Nie nic nie wspominał że może to być zespół jelita drażliwego.
Diete mam taką jak przed dolegliwościami nigdy nic sie mi nie działo tak jak teraz .

Trening czyni Mistrza!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 9 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3355
Miałem podobny problem, przerwałem dietę, przez ok. 2 tygodnie jadłem dużo warzyw i owoców, piłem sporo jogurtów i pomogło. Myślę że problem leżał w zbyt małej ilości błonnika w diecie, lub zniszczeniu flory bakteryjnej w jelitach. Warto kupić Colon C on pomaga w takich sprawach, przynajmniej mi się przydał. Teraz od jakiś dwóch miesięcy wróciłem do odżywek i diety ale pilnuje aby spożywać więcej warzyw i minimum 3-4 razy w tygodniu wypić sobie butelkę jogurtu tak 300-400ml i narazie problem nie wraca z czego się cieszę bo wiem jakie to uciążliwe
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3727 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70059
ile bialka w diecie? zaduzo bialka w calym dniu , moze konczyc sie szybka kupa rano
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 620 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17135
voodoo9305 -możliwe że troche mam zniszczoną flore bakteryjną bo 1 tydzien mówili lekarze ze mam grupe żołądkową drugi tydzień że znowu grypa trzeci tydzień zaburzenia trawienia po szpitalu że wg nich jest ok. Postaram się właśnie z owocami i warzywami oraz jogurtami zadziałać. no bo sam wiesz jakie to uciążliwe.
Joy - Przed dolegliwościami miałem 2-2,5g białka na 1kg masy
a teraz 1,5g na 1kg masy

Trening czyni Mistrza!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 9 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3355
Spróbuj kupić ten Colon C, możesz też spróbować kupić enzymy trawienne i łykać przed cięższymi posiłkami, ale sprawdź najpierw jedno żeby nie wyrzucać kasy w błoto
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 620 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17135
ide w poniedziałek do lekarza aby dał mi skierowanie na gastroskopie moze te badanie cos nakieruje na przyczyne. myslałem tez o tych enzymach trawiennych ale i kupie colon C dzieki za rady:)
1

Trening czyni Mistrza!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bark

Następny temat

Stłuczony palec.

WHEY premium