SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Low Carb

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1790

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 331 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2091
Witam ,za jakies 1,5 miecha po skonczeniu kreatyny chcialbym wejsc na redukcje typu LOW CARB :). Proszę Was o rady co dodać co odjąć :D Redukcję przeprowadzam na spalaczu ,omega 3, białku ,bcaa :).
Proszę o podpowiedzenie mi co jeszcze tam wcisnąć :).


Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 331 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2091
Lepiej coś !? :/ ;D Doradźcie proszę co zmienić :// Czytałem ,że na redukcji to max 100 G Węgli:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1023
Dziennik żywieniowy ma to do siebie, że zaznacza się w nim wszystkie posiłki od śniadania do kolacji, a nie wklepuje all na chama do śniadania (i z głowy^^). Zrób wszystko tak jak być powinno, przy czym wywal co najmniej 70g białka, dodaj węgli i ujmij tłuszczy. btw. wypełnij ankietę, podaj swoje zapotrzebowanie i dotychczasowe makro diety (jeżeli takową posiadałeś).

Największą przyjemnością w życiu jest zrobienie czegoś, o czym ludzie mówią, że jest niemożliwe...

Pomogłem? - daj SOGa ;D

Zapraszam: www.facebook.com/WorkoutYouStronger 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
można i wszystkie produkty do jednego wrzucić, co prawda nie da się wtedy kontrolować czy dany posiłek jest ok, ale dzienna podaż makroskładników jest czytelna.

Za mało tych węgli, daj 120-150g jeżeli to ma być low carb, bo 40g to nie jest LC.

Zmieniony przez - paramaribo2 w dniu 2013-09-08 12:19:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1023
paramaribo2 racja, ale to wygląda nie estetycznie. Skąd mam wiedzieć, czy on wypija pół litra mleka rano czy na kolacje? ;) - może to marny przykład ale przy niektórych wpisach robi różnicę, czy ktoś je dany produkt rano czy wieczorem (przed czy po treningu).

Największą przyjemnością w życiu jest zrobienie czegoś, o czym ludzie mówią, że jest niemożliwe...

Pomogłem? - daj SOGa ;D

Zapraszam: www.facebook.com/WorkoutYouStronger 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 331 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2091
Jprd :/.. Wymagający jesteście :D Wieczorkiem to ogarnę ,co jakie 150 ? Gościu 30-50 to jest MAXIMUM :DD. Czytałem o tym duużo i właśnie max 50 węgli albo i mniej żeby organizm czerpał energię z tłuszczu :). ^^ :/

Sory ,ale bez TomQ Mag chyba nic nie zdziałam bo wy zbytnio nie w temacie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Do 150g ww możesz spokojnie dać, białko tak 2.5g/kg, reszta tłuszcz, produkty w diecie ok ale rozłóż to na posiłki

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zwykłe low carb do 150, ketogeniczna to te 30-50.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1023
50g węgli... po tygodniu nie będziesz w stanie trenować^^ Nasz mózg do odpowiedniej pracy wymaga 100g a gdzie cała reszta? Poza tym, po pewnym czasie organizm zacząłby się bronić i nie dość że źle byś się czół to jeszcze miałbyś coraz słabsze efekty (oczywiście do czasu, bo później to wiadomo skóra i kości).

Największą przyjemnością w życiu jest zrobienie czegoś, o czym ludzie mówią, że jest niemożliwe...

Pomogłem? - daj SOGa ;D

Zapraszam: www.facebook.com/WorkoutYouStronger 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 331 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2091
Coś takiego :D?? Jakieś rady :D??






Zmieniony przez - Pakerek97 w dniu 2013-09-08 21:43:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1023
Wątpię że ważysz +100 kg tak więc zmniejsz podaż białka (do max 2,5g na 1kg ciała). Np. jeśli jesz kurczaka to nie wypijaj białka, do drugiego posiłku dodaj węgle z 3 posiłku (np. po 50g ryżu na II i III posiłek). Wywal pełnotłuste mleko, jak już koniecznie chcesz je pić co dziennie to zastąp je 0% a w zamian tego dodaj zdrowe tłuszcze. Oliwę z oliwek, olej lniany, orzechy, słonecznik itp. (ryż możesz sobie polecać oliwą). Zamiast bułki grahamki polecam ziemniaczki :)

Największą przyjemnością w życiu jest zrobienie czegoś, o czym ludzie mówią, że jest niemożliwe...

Pomogłem? - daj SOGa ;D

Zapraszam: www.facebook.com/WorkoutYouStronger 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mleko minimum 1,5% lub więcej. Żadne odtłuszczone 0%.

Zmieniony przez - paramaribo2 w dniu 2013-09-08 21:58:09
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta świeżaka pomoc

Następny temat

Trening dla 15 latka 187 cm wzrostu ,waga 61 kg NOWICJUSZ

WHEY premium