SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lorenzo Becker

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 863986

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 186 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5070
sluchajcie ludzie on ma prace ;d testuje odzywki animala kumpel cos tam gadal ale nie wiem czy to prawda a nom fakt tatus pewnie bogaty ;p mial dawac nowe filmy i cisza narazie w tym temacie o filmach

Zmieniony przez - KLNG w dniu 2010-09-08 16:02:11

"Nie Jeden Się Jeszcze Dziwi Ale Jestem Po To Żeby Ich Zadziwić"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 208 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1828
bez gena nie da sie tak wygladac w wieku 17 lat nawet na koksie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1538 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15207
Bartus13 z dobrym nakładem finansowym jest to możliwe. Ja tam na jego fotach z czasów zanim się rozrósł nie widzę gena. Znam 2 braci co są mega wy***ani mezo, ale jeden woli wódkę a 2 ze mną ćwiczył ale po pewnym czasie powiedział że dziewczyna mu marudzi że przybiera na wadzę i przestał ćwiczyć. Obaj masakrycznie grube kości, ogromna klata, szerokie bary a szybkość w nabieraniu masy i siły wymiatali, szkoda że nigdy nie myśleli o tym sporcie poważnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1190 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 18110
z tego co wiem to u wszystkich ten legendardny GEN jest wprowadzany do organizmu domięśniowo przez igłę ,czasem też doustnie Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 310 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16088
trudno zeby w wieku 13 czy tam 14 lat byl wyyebany w kosmos. Arnold jak byl mlody tez nie byl jakos napakowany, gen byc moze udwidacznia sie po pewnym czasie albo po rozpoczeciu cwiczen.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 6283 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 131166
jw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 347 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6229
Dziadi dobrze powiedziane, ludzie jak widza dobrze zbudowanego kolesia to automatycznie mówia "gen jak c***".A nikt tutaj nie bierze pod uwage ciężkiej pracy,i mnie to fc*** w****ia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
niewazne ;d

Zmieniony przez - jarekd1234 w dniu 2010-09-09 18:49:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1190 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 18110
tak Arnol podobno brał koks od 15 roku życia ,jak miał 19 lat to lepiej ,niż nie jeden z tego forum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1538 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15207
nie porównuj Arnolda do Becker'a, za czasów Arnolda (on miał gena) była meta na topie, a teraz rynek anabolików jest ogromny.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wysyłka za pobraniem -->przelew nie dociera

Następny temat

Pomoc w wyborze ławki kelton/marbo.

WHEY premium