logo
zamknij zamknij

Lordoza a lekarz

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 310

0 5 0
napisał(a)
DuckyDuck
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 138 dni Przeczytanych tematów 181
Krótka piłka panowie. Nie moge znaleźć zadnych senownycg informacji, wiec przybywam do was. Z podejrzeniem lordozy do jakiego lekarza sie udac? Do rodzinnego? I czy jest to jakos refundowane? Z gory dzieki za odpowiedzi ;)
Krzysztof Piekarz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
BPL-G Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 1046 Napisanych postów 41192 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 366488
Jak do lekarza to ortopedy a najlepiej do fizjoterapeuty.

FIZJOSTEO - Fizjoterapia i Osteopatia
Sk. Ks. Kard. Wyszyńskiego 5 , Warszawa
www.fizjosteo.pl

napisał(a)
Remik7 Ćpaj Sport Moderator
Ekspert
Szacuny 570 Napisanych postów 33351 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 230888
odnośnie refundowania, musisz mieć skierowanie - wtedy bedzie za darmo tylko że poczekasz trochę na swoją kolej
napisał(a)
DuckyDuck
Początkujący
A myślicie, że moge zacząć ćwiczyć, a z ta lordoza udac sie do lekarza kiedy indziej? Bo troche krucho w tym miesiacu z hajsem
napisał(a)
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 1400 Napisanych postów 34324 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 192842
To akuratnie będzie najgorsze wyjście z możliwych. Najpierw trzeba by zrobić konsultację co w ogóle możesz na siłowni robić, a dopiero później brać się za treningi. Udaj się do dobrego fizjo jak najszybciej

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"

Instruktor Kulturystyki

napisał(a)
DuckyDuck
Początkujący
A chociac biegac moge? Chce juz zaczac gubic brzuch, ale wizyta u fizjo mi sie nie widzi na ta chwile bo jestem splukany ;c
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1400 Napisanych postów 34324 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 192842
To twoja decyzja, nikt nie będzie ponosił odpowiedzialności za twoje zdrowie. Nikt nie wie w jakim stanie jest twoj kregosłup bez oględzin specjalisty.

Instruktor Kulturystyki

napisał(a)
Remik7 Ćpaj Sport Moderator
Ekspert
Szacuny 570 Napisanych postów 33351 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 230888
DuckyDuck
A chociac biegac moge? Chce juz zaczac gubic brzuch, ale wizyta u fizjo mi sie nie widzi na ta chwile bo jestem splukany ;c

to spróbuj zdobyć skierowanie chociaż
napisał(a)
DuckyDuck
Początkujący
No własnie nie wiem co zrobic. Bo jak pojde do rodzinnego i nawet dostane skierowanie, to pewnie bede musial w cholere na wizyte czekac. Wiec nie wiem czy nie poczekac sobie z miesiac i isc prywatnie, bo wtedy juz hajs powinien byc. Chcialbym juz zaczac biegac, mysle ze az tak skrzywionego kreguslupa nie mam. Wstawialem na tym forum kiedys foty, i nikt nie powiedzial, ze jest mega tragicznie czy cos wiec chyba cos tam porobic moge.
napisał(a)
Ekspert
Zawsze możesz iść po skierowanie i go nie wykorzystać, tylko iść w przyszłym miechu prywatnie jak trzeba będzie długo czekać.
Nikt nie powiedział, bo zdjęcia mogą nie oddawać rzeczywistego stanu itd. Może nie ma tragedii, a może jest. Nikt nie jest w stanie przez internet Ci powiedzieć jak to wygląda

Instruktor Kulturystyki

napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 3906 Napisanych postów 89571 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 453971
1 Lekarz pierwszego kontaktu da skierowanie dalej pewnie do ortopedy
2 ortopeda zbada jaka masz wadę i podejmie dalszą decyzję, czy dać Cię na jakieś zabiegi, domowe ćwiczenia zaleci
to wszytsko na nfz ile czasu będziesz czekał to nei wiem co miasto to inne kolejki

kto dąży do doskonałości - będzie zawsze wyższy nad mierność, lecz kto tylko o mierności myśli - jeszcze niżej spadnie.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena planu (trójbój, siłowy)

Następny temat

Trening 5 razy w tygodniu.

Bezglutenowy makaron z owocami i odżywką białkową

Norbert Tymczak chce przenieść siłownię!

Kofeina a metabolizm glukozy i stan zapalny

Najgorsze ćwiczenia siłowe dla kobiet

Pchanie obciążenia

Pieczony łosoś z ziemniakami i szpinakiem

Czy kobiety powinny wykonywać wyciskanie sztangi leżąc?

Plank - jak prawidłowo wykonywać?