SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Loża Szyderców - spam post Senior SFD

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 513675

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94173 Napisanych postów 364020 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667860
moja córka jest w 6 klasie,i jak zony nie ma i cos chce abym jej pomógł w lekcjach to tez w necie sprawdzam

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10018 Napisanych postów 30358 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728600
Wydaje mnie się ,ze w tym zakresie dna jeszcze nie osiagneliśmy-wchodzimy w fazę w jakiej były państwa zachodniej europy i usa w latach 90'-galopujaca otyłość młodych pokoleń.

Przyczyn jest kilka-zła dieta,brak ruchu i sposobu zwiekszenia aktywności fizycznej-cały sport się skomercjalizował-nie ma klubów ,trenerów-bo państwo nie daję na to pieniędzy a jak daje to i tak sa beznadziejnie wykorzystane-np orliki-koło mnie wciąż nieczynne a jak czynne to w bezsensownych godzinach-np w co dzień od 10-15 (wtedy dzieciaki sa w szkole) w soboty-czasem z łaski otworzą o 12-15,w niedziele oczywiście zamkniete...
Same zajecia w szkole-miało być lepiej-jest gorzej-dzieciaki słabsze ruchowo-wciąż na ławkach,zajecia fakultatywne-albo byle jakie(wpuszcza babki kilkunastu na silownię szkolnai róbcie co chcecie...:)konczy sie to siedzeniem na przyrzadach odrabianiem lekcji lub graniem w gry z telefonu-nuuuda...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7510 Napisanych postów 49515 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385493
kiedyś nie było tel komórkowych a kazdy wiedział gdzie kto jest i zawsze sie spotykało to było najlepsze ......
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82718 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699620
czasem człowiekowi brakuje tych czasów - szczególnie bez komórek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7510 Napisanych postów 49515 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385493
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12105 Napisanych postów 30529 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130879
RafalRRRR
Pomijajac co piszecie, ja zjezdzam z chlopakami ze szkoly o 17. Pomijam ze 30 min jade. Za moich czasow szkola byla do 14 gora (klasy 1-4). Teraz o 17 w domu, potem zadanie - kolejna kwestia. W 4 klasie syn aby zrobic (codziennie) zadanie, zuzywa ok 2h. Ilosc materialu - masakra jakas. Ne mowiac, ze w ch@@ja leca niektorzy nauczyciele. Nie raz, gdyby nie google, to ani nie ma wyjasnienia na lekcji, ani w podreczniku... Aha. Mnie starsi nie musieli sprawdzac, ani tlumaczyc. A teraz, gdyby samo dziecko mialo zrobic zadanie domowe -zapomnij. Widadomo nie wszystko, ale trza pomoc. .... Jak se przypomne, w domu o 12, tornister w kąt i na boisko albo biegac po budowie nowych blokow...

Tak jak Ty postępuje coraz więcej rodziców w Twoim wieku! Chcemy b.dobrych wyników w szkole (w nauce) z nadzieją, że to jest dobre!
Wcześniej rodzice nie mieli takich aspiracji i nie korepetytowali tak swoich pociech - a teraz te pociechy uważają, że poprawią błędy swoich rodziców. (Nie kieruję tych słów do autora cytatu - jest to moja własna idea wysnuta na podstawie obserwacji wokół siebie!).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51558 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Panie Janie, oni nie maja zadnych dodatkowych zajęć....

Zmieniony przez - RafalRRRR w dniu 2013-01-07 21:15:57
...
Napisał(a)
Usunięty przez masti za pkt 1 regulaminu
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10018 Napisanych postów 30358 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728600
...
Napisał(a)
Usunięty przez masti za pkt 1 regulaminu
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10018 Napisanych postów 30358 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728600
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10018 Napisanych postów 30358 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728600
Nowy York siłownia Sig Kleina(rodzina prof Attili-siłacza i trenera mistrzów tamtych lat) rok 1924-członkowie klubu 15''(czyli o obwodzie ramion min 38 cm)

Fajne zdjęcie-trzeba będzie takie też zrobić-to przetrwało już 88 lat...:)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Konkurs -anatomia,tyl tułowia + praca domowa

Następny temat

Magic_32 - Przemiana 2012

WHEY premium