SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Loża Szyderców - spam post Senior SFD

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 513851

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699674
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728644
Pewnie że fajny-a jakie możliwości zrobienia świetnego zdjęcia...

Z innego konkursu- super zdjęcie i super pomysł oraz forma-zdjęcia ojana do dziś robi furorę...



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699674
No, ta fota jest rewelacyjna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728644
Jeden z najbardziej hardkorowych pojazdów wojskowych z obozu socjalistycznego- prezentowany Kraz jest z 1988 roku,ma silnik benzynowy,naped 6 x 6.

Praktycznie przejedzie w każdym terenie,był też uzywany podczas powodzi-woda tak łatwo go nie przesunie.

Ma też olbrzymi uciąg-może holowac pojazdy,chaubice,rakiety do 40 ton.

Przejechalismy nim ok 30 km a spalił na tresie mieszanej asfalt/polne drogi-40 litrów benzyny-wychodzi ok 120 l/100 km




















...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 10132 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 68495
Niezła zabawka

------------------------------------
Сила это способность
http://www.sfd.pl/Kettlebells_Sztanga_Bieganie_Sila_dla_cierpliwych_By_MaGor_Vol3-t1078817.html
------------------------------------
Spis treści i indeksy:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/69665444/sfd/pub/dziennik/spis_tresci.html
------------------------------------
http://www.sfd.pl/Pomoc_dla_małego_Igorka__serdecznie_zapraszamy_!-t1022615.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728644
Wczoraj były Mikołajki a mnie wpadła fajna okazja na wycieczkę do Drezna.

Druga duża uciecha to miejsce,jakie udało mnie się zająć-idealne do zdjęć i filmów.

Samo Drezno-bardzo fajne położenie nad rzeką i niesamowite zabytki-a właściwie ich resztka-którą udało się odbudowaać lub odremontowac po nalotach dywanowych w 1945-gdzie burza ogniowa bardzo zniszczyła to miasto.

Kompleks Zwinger-po prostu bajka-jak z jakiś gier komputerowych-mieli ludzie wtedy fajnazje i zdolności !

Ogólnie to sprawcą Zwinger był nasz król pasujący do tego dziłu-August Drugi Mocny-odznaczał sięogromna siła oraz jurnością-pewnie szalał by w temacie Giaurnemo i "zaliczał" by każde zawody bikini...:)


Drezno-trochę mniejsze od Poznania ale potrafi ściągnąć turystów i klientów-po prostu było tylu zwiedzająccyh,że nie szło się ruszyć a kolejki były wszędzie-nawet do WC czekało się min 30 minut...:)

A w Poznaniu jak zawsze-cisza i spokój-jak na wsi zabitej dechami...:)
Czyli nuda!!!

Mnie głownie chodziło o zwiedzenie właśnie Zwinger i ciekawej galerii obrazów oraz gabinetu matematyczno-fizycznego.
Niestety zdjęć nie mogłem tam robić-wszystko trzeba było zdeponowac w szafkach.






Troche zdjęć z trasy i z Drezna.


A2 przed Świeckiem









Most na Odrze-granica Polska- Niemcy







Trasa Frankfurt/Oder Drezno-skrótna autostradę Berlin Drezno


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728644
Wjazd do Drezna




Stare miasto i Zwinger


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728644
Centrum Starego miasta i słynny jarmark




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699674
Masti ,Ty chyba w swoim miejscu zamieszkania rzadko bywasz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728644
Tak naprawdę to wcale nie przebywam.....:)



Ale ,jak trafi Wam się okazja jechać do Drezna polecam-mnie się tak spodobało,że jeszcze nie raz się tam przejadę...

Poprzednio byłem w Dreźnie w 1980 roku (wakacyjna praca w PGR w NRD-bardzo miło to wspominam ale nie mam żadnego zdjęcia niestety)

Wrażenia nijakie wtedy-typowa socjalistyczna szarówka-kupiliśmy towary handlowe typu jedzenie-bo wtedy w Polsce był bardzo goracy okres(jak ktoś uważał na historii lub wtedy był w takim wieku,że pamieta) i niestety odesłali nas do kraju,bo sytuacja była gorąca.....
A szkoda,bo zarobki tygodniowe były wyższe niz miesięczne w kraju a jedzenia w bród i to bardzo dobrego(także tatary,które tylko ja jadłem,bo reszta towarzystwa wybrzydzała ,że zepsuty jest, bo trochę sciemniał......).
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Konkurs -anatomia,tyl tułowia + praca domowa

Następny temat

Magic_32 - Przemiana 2012

WHEY premium