SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Lipne techniki Wing Tsun

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 144279

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 23 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 65
wing tsun czy jak to sie pisze - to 1 z najlepszych sekwencji walki-z tego co wiem to nie jest to sztuka walki- na ulice gdyz zadajesz grad szybkich ciosow (nie z lokcia tak jak w boxie tylko z bicepsa-piesc pionowo)
nie chce mi sie podawac wiecej walorow bo mi sie srac chce i nie mam glowy do myslenia teraz
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 852 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9924

"Ani Dnia Bez Walki"

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 309 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5248
wyprost reki z bicepsa;) Stawiam kazdemu piwo, kto to zrobi:P
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 4405 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 44781
Sido, opisy swoich przypadłości fizjologicznych możesz nam darować.
Po drugie wyprost z bicepca --->
A w ogóle w boksie cios idzie z całego ciała więc przestań majaczyć...

"The wise win before the fight, while the ignorant fight to win."

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 317 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2036
Dlatego że "grad szybkich ciosów" to nie na ulicę?Nie kumam...

Jeżeli chcesz krzywdzić,najpierw naucz się leczyć.

napisał(a)
Początkujący
Kojanis, pozory myla:) Mi sie wydaje, ze kluczem jest tu slowo "walorow". Majac to na uwadze wytluscilem zdania wlasciwe i wzialem w nawias zamiast myslnikow zdanie wtracone, ktore wprowadza zamet. Polska jezyk, trudna jezyk :P

"wing tsun czy jak to sie pisze - to 1 z najlepszych sekwencji walki(z tego co wiem to nie jest to sztuka walki)na ulice gdyz zadajesz grad szybkich ciosow (nie z lokcia tak jak w boxie tylko z bicepsa-piesc pionowo)
nie chce mi sie podawac wiecej walorow bo mi sie srac chce i nie mam glowy do myslenia teraz"

Zmieniony przez - ziutalek w dniu 2009-08-14 21:48:43
napisał(a)
Początkujący
Ziutalek,osłabiony jestem tymi wakacjami,niech się już skończą,oczywiście masz rację,-Sido- sorry

napisał(a)
Początkujący
...grunt że coś drgnęło i zaczynamy znowu gęgać,byle do wakacji...

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 386
Wyprost ręki z bicepsa??..chyba Cie głowa boli cłowieku..W WT masz uderzenia na linii centralnej. Nigdy sie ich nie nauczysz bez treningow z mistrzem. Karate,boks czy inne style tak.Mozesz stac 5 godzin i kopac w bambus lub uderzac w worek i bedziesz miec dobre uderzenie lub kopniecie.Jedna uderzenia i kopniecia WT zostaly stworzone aby slaba kobieta poradzila sobie z silnym byczkiem. Wiec??..musi rzadzic sie to innymi prawami niz wyprost z bicepsa (gdzie u baby biceps...;)).Dlatego też nie nauczysz sie WT z internetu.

kiajć..ouch..ouch..ouch

napisał(a)
Początkujący
o lol... wtsmok tez nie zna anatomii xD Ale coz, na treningach WT wmawiane jest, ze uderzenie jest ze sciegien, a nie z miesni.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co to jest Shorinji Kempo?

Następny temat

Capoeira w Lublinie ? Co sądzice o niej ?

Leksykon suplementacji: Tribulus Terrestris Wywiad z Moniką Biedką Jaki budyń wybrać? Lee Priest w szpitalu! Ulisses Jr. po raz pierwszy w Polsce! Low Carb - założenia, efekty, jadłospis Czy SAA mają wpływ na syntezę kolagenu? Zielone dodatki w diecie - czy warte uwagi?