SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Limitations are only imagined!/ Rzezba start str.51/Finish str. 85

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 97155

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1386 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 118704
jeeeezu dziewczyny co WY robicie ze macie tak malo cm w talii
Bziubzius, gratulecje, mi najbardziej ciesza oko plecki. Brzuch to masz jak decha.
Graty jeszcze raz i powodzenia dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1593 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21249
Laska ja spoznioina bo komp padl no i prosze tak ja przypuszczalam jest wydzebiscie!!! gratki ciezkiej pracy a szczegolnie efektow, jest na prawde swietnie, o brzuchu nie wspomnie jest perfect
oraz podziekownia za wspolprace razem zawsze razniej. no cisniesz dalej, a odpuszczasz liczenia michy? bo ja strajk wadze robie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gratuluję- bardzo ładnie wyglądasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
Futrzaczka, lalus, mass dziekuje :)

moje oko tez najbardziej cieza plecy i naraminne :)

lalus, narazie nie liczylam w weekend, teraz chyba zaczne, ale nie bede tak dokladna jak wczasie rzezby, narazie tylko tak zeby miec ogolny poglad na proporcje b/ww/t zeby mi sie wyklarowal jakis rozsady rozklad, ktory mi przypasuje.


SOBOTA
rege 1

MISKA
1.owies 40g, 2*jajko, maliny, maslo orzechowe- lyzeczka, 20g banan, whey 20g, olej kokosowy
2.losos wedzony 125g, pomidory
3.piers indyka 180g, dynia, oliwa, migdaly
4.2*jajko, fasolka szparagowa, oliwa, migdaly

+1 lyzeczka maslo orzechowe i migdaly

DNT

sprzatanie, zakupy i z okolo 20min rower

NIEDZIELA

40 km rower

MISKA

1.owies 40g, 2*jajko, whey, maliny, olej kokosowy, wiorki kok.
2.piers indyka, dynia, oliwa
3.losos 100g, indyk 60g, faslka szparagowa, oliwa
4.migdaly, nerkowece
5.losos 120g, brokuly, szpinak, oliwa, oliwki

+migdaly, nerkowece (kilka sztuk)

Narazie miski byly nieliczone

Iza, akurat pierogi, makarony itp nie sa dla mnie czyms czego czuje, ze potrzebuje i ze mam na to ochote
ale np od czasu do czasu dobre pieczywko bym wszamala, z tym ze narazie nie chce wracac do glutenu. W czasie konkursu bardzo zadko mialam problemy ze wszeciami, gazami itd. Byc moze gluten mi nie sluzy. No ale raz od wielkiego dzwonu moglabym chyba wszamac jakac razowa buleczke czy chlebek?

Zmieniony przez - bziubzius w dniu 2012-09-24 07:49:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1593 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21249
widze ze ty tez na rowerku wczoraj bylas i tez 40 km,smiesznie sie zlozylo Ja bym zjadla perogi ruskie albo kopytka.... az mi slinka lec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobry lachon jesteś

A teraz do michy i masować te chude części ciała!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Fajne mięsko Troszkę trzeba jeszcze dodać tu i ówdzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
Hub, dzieki :) sie wie, bede nad tym pracowac po rege :)

Rege dzien 3

DNT
spacery
i kurzarzenie :)

golabki z wolowina i dynia pie in progress :)

MISKA
pierwszy raz troche bardziej obfita, do tej pory jakos nie bylo tego za wiele

zrzut miski mniej wiecej

nie moge sie narazie odzwyczaic od wysokiego bialka. ww staram sie podnosic, dobilam wczoraj 100 g


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1593 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21249
to samo jest u mnie, tyle ze ja zwsze duzo bialka mialam, pomalutku wprowadzam wegle
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening siłowy - zielona :)

Następny temat

Przyspieszenie redukcji - prośba o pomoc :)

WHEY premium