SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Liga SFD 2009/2010

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 59971

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87966
Dlatego że od początku sezonu taką zasadę stosowałem, ale że teraz akurat grałeś przeciwko mnie więc żeby nie było żadnych niedomówień to niech będzie moja strata i zaliczam tę zmianę.


ALE UWAGA: od teraz skład na daną kolejkę można podawać do piątku do godz. 19:00 - wszelkie później podane zmiany nie będą uwzględniane


Powód jest taki żeby wszyscy mieli równe szanse, niezależnie od tego kiedy ich mecze się zaczynają a nie ukrywam że mi też to ułatwi ocenę





I jeszcze jedna uwaga- Man Utd gra mecz najbliższej kolejki awansem już jutro i będzie on liczony do następnej kolejki więc też oczywiste że piłkarze tego klubu już po tym meczu nie będą mogli być zmieniani

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! [http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html] 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
także skład na kolejkę

Rooney
Young
Heinze

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87966
No i na przyszłość naprawdę warto czytać regulamin i był czas przed startem Ligi SFD żeby zgłosić ewentualne wątpliwości. A tak to jestem w głupiej sytuacji bo kilku osobom nie zaliczyłem zmian, a teraz nagle mam zaliczać, ale z kolei nie chcę być posądzony że steruję tak żeby to wygrać.

A nie jest łatwo się w tym wszystkim połapać bo mecze są w różnych terminach, niektóre przekładane i staram się tak zrobić żeby nikt na tym nie tracił ale musicie mi trochę ułatwić zadanie i dopasować się do tego terminu który teraz wprowadzam.

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! [http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html] 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 209
FC Bielawy

Ibrahimović (FC Barcelona)
Drogba {chelsea}
Saha {Everton}
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87966
Fajnie

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! [http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html] 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6460 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25989
Black nie powinneś robić takich wyjątków, bo każdy miał taką sytuacje w sezonie wiec dlaczego tylko tą zmiane masz uwzględnić

Albo wszystkie, alebo żadne

juve!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87966
No tak zamotałem się trochę w tym wszystkim

więc ostatecznie nie zaliczam zmiany Pawlikusa i żeby już nie było w przyszłości żadnych niedomówień wprowadzam do regulaminu ten zapis że WSZYSCY mogą podawać zmiany w składzie na daną kolejkę do piątku do 19:00.


Sorry za zamieszanie ale robię kilka rzeczy naraz i już mam kwadratowy łeb od tego

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! [http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html] 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6460 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25989
No i spoko

Wole wygrać tą lige uczciwie

juve!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 5444 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67816
nie chcę być posądzony że steruję tak żeby to wygrać
Winny się tłumaczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5851 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26811
Generalnie w poprzedniej edycji jeśli pierwszy zawodnik był w trakcie rozgrywania meczu to już nie można było dokonywac żadnych zmian w składzie, tak sie trzymałem przez większośc gry (może za wyjątkiem pierwszego sezonu)

Mój mecz został pzrełozony jeszcze nei wiem na kiedy ale liczę, że Boyd ustrzeli hattricka

SERCE W BIELI KREW W CZERNI NA ZAWSZE WIELKIEMU JUVENTUSOWI WIERNI
W ŻYŁACH SZLACHETNA KREW, W SERCU POZNAŃSKI LECH

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z kostka/podbiciem ?

Następny temat

Kurs na sędziego

WHEY premium