SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Liga Narodów 2018-2020

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1145

napisał(a)
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 120 Napisanych postów 15326 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 176291Faza grupowa zostanie rozegrana od września do listopada 2018. Zwycięzcy grup dywizji A awansują do Final Four, zaplanowany na czerwiec 2019 roku.

Pomiędzy poszczególnymi dywizjami będą obowiązywały zasady awansów i spadków. Do niższej spadną po cztery najsłabsze zespoły z dywizji A, B i C, a do wyższej awansują po cztery najlepsze z B, C i D.

Liga Narodów jest też szansą wywalczenia kwalifikacji na Euro 2020 dla tych, którym nie uda się awansować w tradycyjnych eliminacjach. W mistrzostwach Europy przewidziano cztery takie miejsca - po jednym dla każdej dywizji. Rywalizacja będzie się toczyła w specjalnych barażach pod koniec marca 2020 roku.

Jeżeli zwycięzca grupy Ligi Narodów awansował do turnieju finałowego ME przez tradycyjne eliminacje, jego miejsce w barażach zajmie następna najwyżej sklasyfikowana drużyna z danej dywizji.


1

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 120 Napisanych postów 15326 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 176291
I jak sie podoba pomysl nowych rozgrywek?.Imo lepsze to anizeli nudne towarzyskie spotkania,choc i tu pewnie nierzadko zobaczymy drugie garnitury top ekip...

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 503 Napisanych postów 9035 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 44549
Dla mnie dobre rozwiązanie. Na pewno trenerzy będą testować nowe formacje oraz nowych zawodników. Nawet trener Adam Nawałka zapowiedział, że to uczyni.
Co do naszej grupy. Mi się podoba. Na tym poziomie nie ma słabych ekip, i fajnie będzie zmierzyć się z obecnym ME oraz z rozsypaną Italią, która jest bez trenera i prezesa. Jak brakowało Polaków na wielkich imprezach, to Włosi byli tą reprezentacją, dla której zawsze kibicowałem. Koszulka Alexa Del Piero, to były czasy:)
Terminarz również ciekawy, więc zamierzam skorzystać z okazji i wybrać się na mecz z Portugalią. Chciałbym jeszcze zobaczyć CR7 zanim zawiesi korki na kołku, pod warunkiem że przyjedzie. Oby nie był to też stadion w Chorzowie, bo Warszawa na pewno odpadnie, co już zapowiedziano.


Zmieniony przez - Karciarz w dniu 2018-01-25 21:37:49

Ku waszej pamięci, Żołnierze Wyklęci!

napisał(a)
wikt Moderator
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 34042 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 429782
Fajny pomysł, dużo ciekawych meczów, na pewno będzie to pole do eksperymentów, ale gra jest o coś, a nie o przysłowiową pietruszkę

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyzwanie 50 podciągnięć

Kulturyści w strojach mniej sportowych Kulturyści w strojach mniej sportowych Terminator 6 ponownie z Arnoldem Schwarzeneggerem i Brettem Azarem! Terminator 6 ponownie z Arnoldem Schwarzeneggerem i Brettem Azarem! Coleus Forskohlii - pokrzywa indyjska - zastosowanie, właściwości i dawkowanie Coleus Forskohlii - pokrzywa indyjska - zastosowanie, właściwości i dawkowanie Czy mąka migdałowa jest lepsza od innych mąk? Czy mąka migdałowa jest lepsza od innych mąk? Fit naleśniki - wersja wytrawna Fit naleśniki - wersja wytrawna Co ważniejsze: dieta czy trening?! Co ważniejsze: dieta czy trening?! Mniej węglowodanów to lepsza pamięć? Mniej węglowodanów to lepsza pamięć? Uniwersyteckie Mistrzostwa Polski  PZKFITS 2018 Uniwersyteckie Mistrzostwa Polski PZKFITS 2018