SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Libol 200 LK opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9501

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4604 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 46038
na pomorzu jest wszystko,bynajmniej na zachodnim
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1298
libol=kupa

Zycie jest za krotkie zeby byc malym!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
e tam kupa ja bilem go ok 4lata temu i puchlem pieknie a'la oma dlaczego takie cos kosztuje ponad 100zł

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2207
madry polak po szkodzie ,to moja najdrozsza omka :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 665
Nie wiem może dostajecie jakieś lewe LK. Bo według mnie są to najlepsze koksy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 163 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 422
inwestuj w suste i w teste irana a nie w tani syf.placisz podwojna cene za znikoma ilosc propa lub mieszanek prop i deca w naprawde znikomych ilosciach byc moze po terminie bo niewiadomo ile zcasu lezala ta butelka zanim nalepka zostala przy***ana na butelke :]

"Siła płynie z Krwią a Koksy razem z Nią"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2207
no test ethenate daje rade,ogolnie nie jestem w temacie jakie firmy sa fake i ogolnie ktore sa godne polecenia a ktore to po prostu smietnik i nic wiecej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2207
dlatego szukam na forum jakiegos info i czytam opinie wasze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 163 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 422
ip to najslabszy towar jaki moglem kiedy kolwiek miec a ten libol i cala ta firma tez jest slaba;/ mowi sie trudno kupiles to szamaj juz lecz w ilosci 2 ml co 4dni

"Siła płynie z Krwią a Koksy razem z Nią"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2207
no ja w szkocji mialem z tej firmy i mnie klepalo,ale wrocilem do pl i tera nie mam sklepikow jeszcze zaufanych i wyczutych.A z ip chcialem wlasnie ale nie mial ,ale dzieki za cyne i teraz bede ip namierzacjavascript: );
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Boldoject EC real czy fake

Następny temat

Sustanol 250

Wiecej