SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lepiej iść na siłownie czy ćwiczyć w domu Lafayem?

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1259

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 136 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 758
Otóż niedawno w moim miescie otworzyli siłownie i normalne byłoby wybrać ją zamiast treningu w domu ale problem w tym , że nie ma tam zbyt wielu przyrządów , jest tylko : taki jakby wyciąg górny , modlitewnik , ławeczka , hantle i takie coś co sie ciągnie do siebie nie wiem jak to sie nazywa . Więc nie wiem czy jest sens bo wiecej ćwiczeń wychodzi mi w lafayu no ale nie wiem.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 36
Cześć.
Świeżo otwarta siłownia gwarantuje napływ dużej ilości osób chcących poprawić swoje ciało, zatem może być ciężko z wolnym sprzętem kiedy przyjdziesz na siłownię. Sam kiedyś trenowałem metodą Lafaya i wyniki były zadowalające tak samo w sile jak i w przyroście cm. Jak się patrzy na fora francuzów, którzy ćwiczą tą metodą można śmiało powiedzieć że metoda wygląda naprawdę obiecująco. Sam zastanawiam się nad powrotem do tej metody, mimo iż mam blisko siłownię. Może widziałeś chłopaka o imieniu Charles który ćwiczy chyba 6-7 lat tą metodą. Widać że da się tą metodą zrobić sylwetkę jak na siłowni :)
Tutaj masz link do tego jak Charles zmieniał się na przełomie kilku lat ćwicząc tą metodą :

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 136 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 758
jeśli te ,,mois" znaczą miesiące to zmienial sie naprawde bardzo szybko :o w takim razie ja chyba robie coś źle bo od marca zmiany są ale bardzo male :D a co do tej siłowni to byłem ostatnio i pustka ;p chyba zpstane przy tym lafayu . A powiedz mi czy wiesz może czy mozna brac jakies odżtywki dla szybszych efektów czy tylko dieta?


Zmieniony przez - Cris98 w dniu 2015-06-14 23:08:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 36
Jest książka Lafaya o odżywianiu może coś w niej jest na temat suplementacji. Ja nie używałem żadnych suplementów. Z tego co pamiętam to bardzo Szybko w klatce cm mi przybywało. Mois to miesiące :) jeśli chodzi o twoje efekty to może nie dokładnie wykonujesz ćwiczenia? Przechodzisz w odpowiednich momentach na wyższy poziom? Efekty chyba też zależą od twojej wagi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2361 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
a jak z wolnymi ciężarami na tej siłowni? sztangi,hantle,ławki, drążki,poręcze? To wszystko jest?

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 136 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 758
sztangi jako takiej nie ma , jedynie ta ławka jedna. Hantle są dwa chyba z tego co pamietam no i na tą ławke to maks można dać chyba cos kolo 60 kg

A co do ćwiczeń to myśle że wykonuje dokładnie i po każdym treningu czuje że dałem z siebie dużo. A waże narazie 67 no i w sumie cos mi waga idzie bo 2 msc temu bylo 65 ale i tak myśle , że jak na początek z trenowaniem to powinno być widać bardziej efekty ;p


Zmieniony przez - Cris98 w dniu 2015-06-15 14:11:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2361 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
to chyba jakaś pseudosiłownia.
Słabo. Jak by nie było zbyt drogo to wpadłbym porobić to,co w domu ciężko zrobić

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 136 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 758
no pseudo pseudo , raczej nie jest taka do robienia muskulatury tylko bardziej rekreacyjnie bo są jesczze 2 bieżnie i rowerki wiec moze bardziej damska , co by wyjasniało bo klub prowadzą 2 kobiety :D a jakbym np. kupił sobie sztange albo ławeczke? nie wyszło by na to samo ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

podciaganie australijskie.

Następny temat

domowy worek bułgarski

WHEY premium