SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Leniwe kluski NO CARB

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8946

napisał(a)
BzykuDG TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 1773 Napisanych postów 9922 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 156391
Więc dzisiaj na rusz wrzucamy posiłek w zasadzie białkowy z niewielką ilością tłuszczu.
Jak sama nazwa wskazuje posiłek jest dla ludzi leniwych, bo jego przygotowanie jest banalnie proste i zajmuje parę minut.

Co będziemy potrzebować:
- 200g chudego twarogu
- 1 jajko
- 2 łyżki babki jajowatej
- sól, pieprz.

Wszystkie składniki mieszamy w misce widelcem, aby uzyskać jednolitą masę. Formujemy z tego średniej grubości wałki i tniemy nożem. Tak przygotowane kluski gotujemy w posolonej wodzie ok. 1-2 minuty aż wypłyną i gotowe.
Ja osobiście lubię potem podsmażyć je na maśle klarowanym i jem je z kurczakiem. Można zrobić też do tego jakąś fajną wołowinkę, albo nie dodawać przypraw do klusek i zjeść np. z owocami zmiksowanymi z jogurtem czy czymś podobnym, tylko wtedy już sobie robimy pod swoje makro.

Makro samych klusek przy użyciu składników powyżej, to BTW - 40/5/0.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
blue_hope Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2700 Napisanych postów 14291 Wiek 29 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 123471
O zjadłabym. Wyglądają super !

Nigdy nie używałam babki jajowatej, właśnie czytam co to za cudo
1

W kuchni hamuje Cię Twoja własna wyobraźnia...
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Agnieszka_w_kuchni__czyli_coś_z_niczego_;_-t1096225.html 

napisał(a)
BzykuDG TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 1773 Napisanych postów 9922 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 156391
Dokładnie są to łupiny babki jajowatej. Najłatwiej chyba dostać ją w aptece. Tylko trzeba uważać, bo za pierwszym razem Pani mi dała Colon C , dopiero później Jej wytłumaczyłem, że nie mam problemu z jelitami, tylko z menu . No i tak oto dostałem łupinę pod apetyczną nazwą... JELITON
napisał(a)
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7529 Napisanych postów 218036 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 842281
bardzo fajny przepis
1

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-treningirafal@gmail.com

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3982 Napisanych postów 34893 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 253275
ciekawe

„bądź odważny gdy rozum zawodzi bądź odważny w ostatecznym rachunku jedynie to się liczy”

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WIE DIE."

napisał(a)
BzykuDG TEAM SFD
Ekspert
Ja to tylko takie max 3-4 składnikowe przepisy lubię, które da się ogarnąć w max 15 minut . Czasem widzę zdjęcie czegoś mega smacznego, a potem jak widzę listę składników to nawet dalej mi się nie chce czytać hehe.
napisał(a)
Malinowa SZEFOWA KUCHNI Moderator
Ekspert
Szacuny 2313 Napisanych postów 20243 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 85763
Super i widać że dobrze trzymają formę Nie rozpadają się .

„Rób to, co możesz, mając do dyspozycji to, co masz, tam, gdzie jesteś”

Moderator w dziale KUCHNIA SFD http://www.sfd.pl/Kuchnia_SFD-f356.html

Malinowy blog kulinarny http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 83 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 6263
jak myślicie, wyszłoby z jakimiś innymi nasionami? np. Chia?
1
napisał(a)
BzykuDG TEAM SFD
Ekspert
Malinowa, istotne jest mocne ubijanie masy przy robieniu waleczkow.
No i podsmażanie na małym ogniu cały czas delikatnie mieszając, bo się zaczynają kleić.

Kamoo, nigdy nie miałem kontaktu z chia i nie wiem jak dobrym są spoiwem. Ale wydaje mi się, że średnio. Zawsze możesz spróbować i dać nam znać
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 641 Wiek 24 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29578
Ja dziś spróbowałem i powiem, że naprawdę zacny pomysł :)

Krótko podgotowane, a później na patelnie na olej kokosowy. Nie są tak foremne jak Twoje, ale wyszły bardzo dobre, trzeba będzie jakoś to rozwinąć i zmodyfikować

napisał(a)
BzykuDG TEAM SFD
Ekspert
No i świetnie! A teraz opowiadaj co to za mięsiwo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tortellini z Kurczakiem by Krzyżu

Następny temat

Bułka pita do kebaba by Zezowaty R

Czas napięcia mięśnia, jako sposób na wzrost masy mięśniowej Czas napięcia mięśnia, jako sposób na wzrost masy mięśniowej Katarzyna Kowalik - ocena sylwetki Katarzyna Kowalik - ocena sylwetki Rodzaje napojów kawowych. Napoje na bazie kawy okiem dietetyka Rodzaje napojów kawowych. Napoje na bazie kawy okiem dietetyka Justyna Rybczonek- choroba nie odpuszcza! Justyna Rybczonek- choroba nie odpuszcza! Wyniki sekcji zwłok Dallasa McCarvera! Wyniki sekcji zwłok Dallasa McCarvera! Andrzej Hurysz - ocena sylwetki Andrzej Hurysz - ocena sylwetki Bieganie i kulturystyka. Dlaczego kulturysta powinien biegać? Bieganie i kulturystyka. Dlaczego kulturysta powinien biegać? Jak otoczenie i styl życia obniża Twój poziom androgenów Jak otoczenie i styl życia obniża Twój poziom androgenów