SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lekarstwo na przysze (naturalne i zdrowe)!!!!!!!!!!!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5181

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 419 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3094
cze waszystkim o to te lekarstwo
Koktail z drożdzy
Pomoze ci pokonac tradzik lub sklonnosc twozenia sie krostek na twazy , plecach czy dekolcie.
10 dagdrożdzy zalej szklanka gotujacego mleka i gotuj przez 2 minuty mieszajac , by nie przywarly do dna. Dodaj lyżeczke cukru (ja nie dodaje) , wymieszaj , wstaw do lodówki na pół godziny. Pij przez dwa tygodnie a stan skóry zdecydowanie sie porawi!!!!!!!Jest jeszcze maseczka jak kogos to zainteresuje to niech pisze!!!
DROŻDŻE>>>>>zawieraja az 17 witamin , prawie wszystkie to aminokwasy i 14 soli mineralnyh .Wypicie 1 łyżeczki zapażonych mlekiem drożdzy likwiduje zmeczenie i dodaje energiii w ciagu kilku minut. Lecza wiele dolegliwości : likwiduja problemy ze skorą ,m.in. TRĄDZIK znacznie poprawiają prace watroby!!!
Mam nadzieje ze komus pomogę Nara!!

Pozdrawiam :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1377 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12849
takiej gówna co ja tu widze to dawno nie miałem.qrwa ludzie nie róbcie takich postów które i tak g**** dają lepiej odwołać sie do sprawdzonych typu "pryszcze wszedzie mam" tam jest dosłownie wszystko co trzeba

<<<<<możecie mnie zabić ale dla mnie tylko liczy sie ARKA GDYNIA>>>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 419 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3094
Ale strasznie smierdzi . ta dieta jest dla naprawde zdecydowanych a drozdzie wcale nie sa drogie tylko 60gr.

Pozdrawiam :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 576 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8227
Czy te 10 dkg drożdzy to dzienna dawka, a cała kuracja trwa dwa tygodnie? Pijesz to rano czy wieczorem?

M.Z.

<: G l a d i a t o r :>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 12783 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 104474
Napisz o tej maseczce, jak masz czas.

BRUTUS
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 419 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3094
Pijem popołudniu kak chcesz to pij rano (obojętnie) Kuracja trwa 3 tygodnie

Pozdrawiam :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 419 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3094
To dzienna dawka

Pozdrawiam :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 419 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3094
Dodatkowo 3 razy w tygodniu nakladajcie na skóre papkę drożdzowa : 5 dkg drożdzy zalej 3 lyżkami wrządku wymieszaj lekko schludz . trzymaj na skorz az papka zastygnie.

Pozdrawiam :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a mojej kobiecie to dopiero po drozdzach syfy wyszlyjest uczulona na nie chyba bo efekt odwrotny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 419 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3094
To chyba jest naprawde uczulona. z niektorymi preparatami jest tak ze jak zazywasz go pierwszy raz to wtedy przyszcze wyskakuja ale po czasie znikaja

Pozdrawiam :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No zrobie se to ale to jest na 100% że mi zjedą ??i czeba to regularnie już po kuracji 3-tygoddniowej jeść i nakładać papke żeby niewyskakiwały??

black zone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3437
A ja biore HUMAVIT - tabletki z drozdzy piwnych, czy lepiej jednak zebym n z mlekiem spozywal normalne drozdze czy jednak te tabsy moga byc?????/
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Grupa krwi

Następny temat

Ile kalorii?

WHEY premium