SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lek Clarinase z pseudoefedryną.

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2826

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1374 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9255
Nie wiem czy wybrałem najlepszy dział, ale trenuję Wl i w ostatnim czasie przyjmowałem ten lek, znajduje sie w nim pseudoefedryna 120mg w 1 tabletce. Przez jaki czas ta substancja jest w organizmie ??? Co prawda teraz na zawodach nie będę startował ale w październiku MP wiec wolę sie upewnić co z tym zrobić.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Zgadza się. W TS jak najbardziej takie niezapowiedziane kontrole są ale dotyczą głównie zawodników z najwyższej światowej półki, którzy podają swoje dane zamieszkania, miejsca pracy itp. Ale czuwaj bo nie znasz dnia ani godziny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 4984 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 93105
Efedryna w moczu siedzi bardzo krotko, kilka dni max.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1374 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9255
no własnie o efedrynie co nie co wiem a nie mam żadnych info o pseudoefedrynie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Nie martw się. Nawet jakby zawody były za kilka dni to i tak by zeszło. Pseudoefedryna jest zabroniona tylko na zawodach i to w stężeniu większym niż 150mikro gramów/ml. W każdym razie kilka razy się "załatwisz" i po sprawie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 4984 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 93105
Pseudoefedryna jest zabroniona tylko na zawodach i to w stężeniu większym niż 150mikro gramów/ml

Czytalem kiedys ze aby miec stezenie wieksze niz te 150mikro gramów/ml to trzeba by bylo lyknac taka dawke ze konia by powalila Prawda to ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1374 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9255
Aha no to spoko, wiecie jak to jest jeden lekarz mowi że przez tyle jest w organizmie a drugi że po kilku dniach i nie wiadomo kogo sluchać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
przez tyle - niby ile Nie martw się. Do października to większość "koksów" z Ciebie zejdzie a efedryna w kilka dni. Na efedrynie jeszcze nikt nie wpadł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1374 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9255
aha, widze Sene dobrą masz wiedze na ten i nie tylko ten temat :) skąd Ty tyle wiesz ?? :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Wszystkie substancje, które są na liście zabronionych "tylko podczas zawodów"(pobudzacze itp) bardzo krótko siedzą w organizmie.

Wracając jeszcze do pytania Wojtka. Sam się zacząłem teraz zastanawiać bo biorąc pod uwagę "porcję" 50mg efki i okres półtrwania 3-6h to po max 6h zostaje w nas 25mg. Nie wiem tylko jak to jest z rozłożeniem się tego w moczu. Chociaż wydaje mi się, że rzeczywiście trzeba by było sporo trzepać, żeby wyjść powyżej 150mg/ml. Najlepiej spytać chłopaków w dopingu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 871 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3223
czyli co badaja ludzi w dzien zawodow na zawartosc efedryny w organizmie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Wydaje mi się, że nie ma znaczenia czy jest to in czy out of competition to i tak badają efkę z tymże jak Ci wyjdzie in competition to masz wpadę a jak out to nie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

słabsza dolna połowa ruchu- wyciskanie na ławce

Następny temat

co sie dzieje?????

WHEY premium