SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Legia Cudzoziemska

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 286627

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 47 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125
Masz racje, ale jeśli Wiesiniak ma racje i przydzielą ci jakąś ku*we. I będzie miała dostęp do kasy twojej. A w gorszym przypadku się z nią ochajtasz , to będzie przechlapane. Mam nadzieje, że gdy przyjdzie pora na mnie to mnie to minie.

Nie pij gdy prowadzisz samochód, za dużo się rozlewa !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9
no i ****a mmialem racje wy***alem z fracji a wczoraj bylem sledzony jak szedlem droga to ...............i to wszystko ostatni post odemnie musze zmienic kraj.nie wiem kto ale to fakt tak jak ktos sie zdecyduje to na wlsna reke ale tak odemnie ni dajcie se w kasze dmuchac do to nie szkola dla dzieci.........
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 47 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125
Stary mógłbys coś napisać więcej, napisz na moje namiary. Bardzo interesujące jest to co piszesz. A pozatym jak ktoś może cie śledzić, z kąd niby wiedzą, że wypowiadasz się na tym forum. Jest masa forów o Legi Cudzoziemskiej. A ja chce poznać jak najwięcej informacji. Mam nadzieje, że napiszesz mi więcej informacji. Za niecały rok ja tam jade i chce wiedzieć jak najwięcej. Napisz na mój numer gg

Nie pij gdy prowadzisz samochód, za dużo się rozlewa !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 870 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5447
Wiekszych ******l dawno nie slyszalem... Nie ma to jak Magda Mołek mowiaca o Legii Legia nie powstala 7 maja, tylko 10 marca (i to 1831, wiec gdzie tu 170 lecie?), a swoje święt obchodzi 30 kwietnia, w rocznice bitwy pod Camerone. 7 maja to dzien kapitulacji oddzialow broniacych fortow w okolicy Dien Bien Phu, w wiekszosci zlozonych z oddzialow Legii.

Magda, jest ladna kobieta, milo sie na nia patrzy, ale ciezko jest czasami sluchac tych ******l, ktore mowi.

Pozdro

"Granice imperium to groby jego żołnierzy"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 47 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125
Hmm, no prosze dobrze wiedzieć. Ale tak wogóle to po co robią taką propagande w TV.

Nie pij gdy prowadzisz samochód, za dużo się rozlewa !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No no WIEŚNIAK zasugerował że za wyjawianie tajemnic legii można zosta.c zabitym?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 786 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8487
https://www.sfd.pl/temat99745/ 

SFD FIGHT CLUB
Cukierki są słodkie ale seks nie popsuje ci zębów.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 923
Wiesniak ma odmienne stany swiadomosci,pisze takie bzdety ze chyba sam nie wie o co mu chodzi.Moich 3 kumpli sluzylo w Legi i nigdy nie slyszalem od nich takich farmazonow a opowiadali bardzo duzo.

"amicus certus in re incerta cernitur"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A właściwie to nie wiadomo co spotkało WIEŚNIKA ( może ma urojenia ) dextt czemu odesłałeś mnie do posta o smutnej prawdzieo.....!??????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 47 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125
Panowie, panowie bez przesady. Dużo czytałem i widze, że każdy mówi co innego o LC. W końcu jak według was jest w legi ??. Wiele sprzecznych postów czytałem i fakt faktem że pogubić się można. Co wam opowiadali znajomi co mają za sobą LC ??

Nie pij gdy prowadzisz samochód, za dużo się rozlewa !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obrona przed psem

Następny temat

Co sadzicie o JEET KUNE DO

WHEY premium