SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Legia Cudzoziemska

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 286553

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 221
Czarny 2 niemam zdjęć o legii.Mam tylko tą strone co ci przeslalem i z tej strony mam ściągniete dwa filmiki o legii.Sam niepamietam jak ja je sciąglem z tej strony ale postaram ci sie je przeslac e-mailem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 394 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9029
Dzis gadalem z kumplem co byl w LC. Troche tu glupot ludzie pisza, ale wiekszosc to prawda. Koles byl co prawda tylko 2 tygodnie, bo go wy***ali jak pobil jakiegos pedala rumuna co sie przystawial. Ogolnie Polakow, Ruskich chetnie przyjmuja. Jedzenie za***iste, na sniadanie glownie weglowodany, za to obiad i kolacja za***iste. Pobudka i sniadanie cos kolo 5:00-5:30. 8 godzin snu zapewnione. Zmiana nazwiska nastepuje juz pierwszego dnia. Obywatelstwo mozesz dostac po okolo 3 latach, ale nie byl pewien co do tego. To tyle co sie dowiedzialem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 262
kasa dobra jest tylko w afryce do 3000euro-inne koszty pobytu=1500euro
strzelania jest mało , dużo biegania , przełożony jest twoim panem , wyszkolenie lepsze jak w polsce, kasa zresztą też, jak dobrze się sprawujesz to zwiedzisz część świata<morze>, twój wybór twoja wola.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 262
lepiej jechać do żydków tak robią ruscy , lepsze warunki pracy, kasa nie wiem czy lepsza, nie zmęczysz się tam zbyt mocno fizycznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 97 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 274
No to fajnie a wy chcecie tam iść Master180 i vityaz.Ja bynajmniej się nieboje ,i jeśli by się dało to chciałbym zwiedzić troszke świata.
Tyle,że to dopiero za kilka lat,ale wiem że ten czas szybko zleci.Może ktoś będzie chciał to pojedziemy w kilka osób.Jeśli to prawda,że polacy tam są mile widziani to fajnie może będe miał więkrze szanse.POZDRAWIAM!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 262
myślałem o legi już od jakiegoś czasu...ale tak naprawdę nadal nie wiem czy się opłaca ...legia ma swoje plusy i swoje minusy,zobaczę za 5 lat[*_*]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 111
Wlasnie przeczytalem "Nasi w Legii Cudzoziemskiej" polecam zainteresowanym
bo pokazuje w wiekszosci jak naprawde wygloda zycie legionisty i jak bardzo jest prze***ane podczas rekrutacji unitarki i skzolenia.Opisane jakie glupoty robia legionisci z nudów i jakie glupoty robia przez swoja glupote;] niektóre rzeczy "zabijają" zacytuje kawałek:

"Podpitego wojska nie poderwało też dudnienie cinquantedeux, dopiero przy wybuchach granatów najemnik ponownie otworzył oczy.W przerwie między eksplozjami leżący w namiotach-bo o spaniu nie było mowy-usłyszeli wrzask Broniara:
-C'est pas me guerre!!!(to nie moja wojna)
Pijany kapral trafił w samo sedno.no bo co my do cholery robimy w tej całej somalii?pomyślał Rafał,zanim zdołał zasnać po raz drugi.
Kiedy rano wystawił głowę z namiotu,ujrzał obóz zamieniony w pobojowisko.Wszystkie beczki z zapasem wody przypominały połamane durszlaki z setkami otworów- uczestnicy nocnej zabawypróbowali je potem załatać drewnianymi kołeczkami;wokół walały się strzępy roztrzaskanych skrzynek, puszek oraz wszelkich smieci, a na środku lezał jaszczur.Cel całej tej kanonady.Dzielny gad tak kluczył uciekając przed kulami,że- aby go pokonać- nie starczyły pistolety i famasy, trzeba było sięgnąć po erkaem oraz granaty.Biedak niezasłużenie zapłacił najwyższą cenę,a wszytskiemu winne były zaby z pobliskiego stawu.Po wytrzeźwieniu Broniar przyznał się, iż zaczął strzelaninę,bo za głośno kumkały."

Po tej ksiażce moga sie zmienic poglada u niektorych co do Legii.
W każdym razie polecam tym bardziej że 195 str za 6 zł :d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 262
w tych książkach piszą głupoty, chcesz być legionistą to możesz nim być pod warunkiem że dobrze biegasz,takich właśnie tam potrzebuja, strzelania tam nie będzie, i innych ciekawostek,choć istnieje jakaś mała jednostka czy regiment w legii w której szkolenie jest podobno super, ale to jest dla najlepszych,malo kto tam się dostaje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 111
To nie jest super express a ksiazka to relacje zolnierzy wiadomo ze podkolorowane ale sa i zdjecia ktore potwierdzaja autentycznosc opisow.
Zreszta fajnie sie czyta po prostu ksiazka opisuje te wszytkie akcje Legii w latach 90' w Afryce.Na końcu jest rozdział poswiecony współczesnej Legii która jest podobno "do dupy": najchetniej przyjmuja kandydatow nijakich typow 19 lat co nie byli w armii bo mogaz ich wtedy wytresowac pod siebie,zanika solidarnośc miedzy zolnierzami itp.
W sumie to wiem tylko tyle ile na forum i to co z ksiazki :D
A że połowa wszystkiego to bzdury to wiadomo.Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 967 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9601
Przed chwilą skończył się pierwszy odcinek serialu "Uciec do Legii".
Chyba tak to sie nazywa(sprawdzalem w telegazecie ale nie pamietam).
Bylo to na programie 2.
Nie wiem kiedy jest nastepny odcinek ale jak ktoś jest zainteresowany to pewnie znajdzie.
Nie oglądalem od początku, ale troche dziwne ze wszyscy są anglojęzyczni(pewnie pod TV tak zrobili).
Pozdrawiam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obrona przed psem

Następny temat

Co sadzicie o JEET KUNE DO

WHEY premium