SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Legendarny ABS II

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1568185

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2416
w pierwszym ćwiczeniu jest napisane żeby nogi wypchnąć jak najwyżej. To może robić to ćwiczenie na kanapie? bo jest ona z 40 cm wyżej od podłogi, a to dość spora różnica?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 176 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2542
Witam !
Ćwicze troche ABS, ale jeszcze dużo przede mna.
Mam dwa pytania :
1. Czy pływanie 2x w tygodniu (ok. 1h) tak po ok. 1,5km intensywnego pływania, bieganie raz w tygodniu 5km, oraz na siłowni raz w tygodniu jakis rowerek albo bieżnia - można zaliczyć jako aeroby ??
2. Takie z budowy jakby, ile człowiek ma tych płatów brzusznych, czyli ile ma 'kratek' na kaloryferze??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2416
1) no

2) 5,53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 402 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3336
2) normlanie to niby 8:PP

ale są tacy ze maja zamiast pierwszego takie dziwne coś i wyglada jakby tam 4 były:PP , jakby dodać jeszze skosy czyli +8 następne
czyli norlanie 16;pp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 176 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2542
Ahaa ;)
Ja na razie mam 2 pod klatką zaraz, 2 zaraz pod tymi 'klatkowymi' 2 nad brzuchem i 2 wyrabiają się pod brzuchem, a skośnych jeszcze nie ma (?) .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 402 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3336
Panowie;) jak tam wam idze i na jakim lewelu jestescie;) hehe ie wam zajeło dojscie do tego poziomu podobno w 6 miesięcy da sie z tym wyrobić hehe ciekawe czy sie uda :D


Kurde szkoda ze mało ludzi kiedys tam sie podjeło mojego pomysłu by wzucic to zdjęcia z przed i po (nie po końcu ale na jakim lewelu sie zatrzymaliscie. Eh ludzi powewalali swoje bebechy z przed a po to juz sie zadnego nie znalazło. Morze ktoś z was obecnie ćwiczacych ma takie mozliwosci foty z przed i teraz;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 60 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 455
odrazu od 7
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 446
Mam takie pytanie, otóż A6W jest dla mnie za ciężki (tak gdzieś na półmetku), więc chciałbym zacząć wykonywać ABS II.I tu pojawia się moje pytanie :

Kiedy przejść z jednego poziomu na wyższy? Ile dni wykonywać jeden poziom? Czy ABS II wyrzeźbi mi ładnie brzuch, dodając przy tym mięśniom siły i masy, czy da tylko masę i siłę, a niewiele wyrzeźbi ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 176 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2542
Chciałem o coś Was zapytać może znacie odpowiedź :)

1.Jak to jest, że niektórzy nawet jeśli nie napinają brzucha to mają widoczny bardzo fajny kaloryferek?
2.Od czego zależy, czy ktoś ma kaloryferek w 'formie jakby kwadracików' a taki wyrzeźbiony, ale nie 'kwadraciki' ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 56
Witam.

Robie już ABS 2 od 2 miesięcy.

Przez jakieś 3 tygodnie robiłem poziom 1. Ze względu,że nie miałem drążka wskoczyłem odrazu na poziom 5 i zamiast nóg w zwisie robiłem wypchnięcia nóg w leżeniu. Po dostaniu drążka na Boże Narodzenie robiłem poziom 3 przez półtora tygodnia a teraz robie poziom 2.


Pytanie: Dośc szybko zmieniam poziomy. Czy zmienianie poziomów ABSa psuje brzuch?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co powiecie o tej laweczce

Następny temat

podstawa

WHEY premium