SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Legalne białkowe oreo

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1784

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
makrosięzgadza Kuchnia Dzika Moderator
Ekspert
Szacuny 347 Napisanych postów 395 Wiek 36 lat Na forum 265 dni Przeczytanych tematów 13850
http://www.sfd.pl/art/Fitkuchnia/Legalne_białkowe_Oreo_-a1692.html
ale nie mogę zostawić Was na weekend bez słodkosci - kto jeszcze nie widział to zapraszam:)

2
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 200 Napisanych postów 396 Wiek 31 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 16230
Genialne . Czy nie lepiej było by dodać żelatyny żeby serek był bardziej twardy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 347 Napisanych postów 395 Wiek 36 lat Na forum 265 dni Przeczytanych tematów 13850
Kriso1987
Genialne . Czy nie lepiej było by dodać żelatyny żeby serek był bardziej twardy ?

Absolutnie nie. Jak do takiej ilości serka dasz bialko i dobrze zmiksujesz to uwierz- masa bedzie idealna. Żelatyną to zepsujesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
blue_hope Doradca
Ekspert
Szacuny 3208 Napisanych postów 15808 Wiek 30 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 146708
Ło matko, ja już na Twoje przepisy Sylwia nie wchodzę Kalendarz z nimi się zapełnia i "odkładam" wiecznie te do "zrobienia"
2

W kuchni hamuje Cię Twoja własna wyobraźnia...
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Agnieszka_w_kuchni__czyli_coś_z_niczego_;_-t1096225.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
blue_hope
Ło matko, ja już na Twoje przepisy Sylwia nie wchodzę Kalendarz z nimi się zapełnia i "odkładam" wiecznie te do "zrobienia"

Cza robić a nie odkładać ;) kolejne zaraz wlecą ;)
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
blue_hope Doradca
Ekspert
Szacuny 3208 Napisanych postów 15808 Wiek 30 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 146708
łatwo mówić, wpadnij i pomóż Będzie raźniej :D
1

W kuchni hamuje Cię Twoja własna wyobraźnia...
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Agnieszka_w_kuchni__czyli_coś_z_niczego_;_-t1096225.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 0 Wiek 30 lat Na forum 245 dni Przeczytanych tematów 0
Namówię moją do zrobienia mi takich ciasteczek :D
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 200 Napisanych postów 396 Wiek 31 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 16230
Na pewno kiedyś powtórzę :)

2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
na śliczne sa:) dobre???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
blue_hope Doradca
Ekspert
Jak długo robiłeś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Przygotowanie jest bardzo szybkie jakieś 40min, więcej czasu zajmuje czekanie na masę i ostygnięcie. Oreo są bardzo dobre niestety miałem za duża2 forma do wykrywania i patrząc po ilości tłuszczu, który się wytopił było go za dużo ( robiłem z połowy proporcji). Dzisiaj po treningu zjadłem 3 sztuki , które były przez noc w lodówce i stwierdzam , że były jeszcze lepsze niż na świeżo.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proteinowe pierogi z mięsem