Znajdz stabilizator / ortezę

Zadaj anonimowe pytanie i otrzymaj błyskawiczną odpowiedź
Temat został odczytany 7411 razy
  • Autor

    Leczenie sterydami

  • vlk
    • Pochwały:0
    • Nagany:0
    • Postów: 23
    • Na forum: 8 lat
    • Płeć: Mężczyzna
    • LPA: 2759

    Wysłano 03 grudnia 2006 15:38

    zgłoś naruszenie

    Lekarz zdiagnozowal u mnie zapalenie głowy długiej mięsnia dwugłowego. Dal od razu zastrzyk ze sterydow. Niestety nie powiedzial/ nie wiedzial kiedy mge wrocic do trenigow. Bol w lapie minal jak reka odjal, ale nie wiem kiedy moge wrocic na silke?
    Leczyliscie sie kiedys w ten sposob? Jak dlugo mam czekac z powrotem.

  •  Odżywki i suplementy

    Wysłano 03 grudnia 2006 15:47

    Koniecznie sprawdź te produkty:



    sprawdź pozostałe odżywki, odżywki białkowe, odżywki na masę
  • KULTURYSTYKA.PL
    krzykacz
    • Pochwały:3
    • Nagany:brak
    • Postów: 37933
    • Wiek: 31 lat
    • Na forum: 12 lat
    • Trenuje: od 1997r.
    • Płeć: Mężczyzna
    • LPA: 210767
    • Status:Ekspert

    Wysłano 03 grudnia 2006 15:47

    zgłoś naruszenie
    1) co ci zaaplikował?
    2) w twoim interesie było, żeby sie o to spytać!
    doping & zdrowie
  • hulk997
    • Pochwały:0
    • Nagany:0
    • Postów: 3570
    • Na forum: 9 lat
    • Płeć: Mężczyzna
    • LPA: 28265

    Wysłano 03 grudnia 2006 15:49

    zgłoś naruszenie
    imo diprohos
    poczekaj z tydz - będzie bespieczniej
  • vlk
    • Pochwały:0
    • Nagany:0
    • Postów: 23
    • Na forum: 8 lat
    • Płeć: Mężczyzna
    • LPA: 2759

    Wysłano 03 grudnia 2006 15:53

    zgłoś naruszenie
    Zapytalem. Odpowiedzial "Silownia? A nie lepiej na basen chodzic"
    -Ale kiedy bedzie lepiej?
    - Juz jest lepiej. To dziala.

    Nazwy leku nie znam. Nie powiedzial. Dodal tylko, ze jest steroidowy. Zrobil zastrzyk w lape i opowiadal, ze nie ma sie czego bac, bo dziala a opowiesci o skutkach ubocznych to bajki...
    Generalnie byl b. mily, ale mowil co chcial powiedziec. Pytaniami przejmowal sie umiarkowanie :/

  • ZASŁUŻONY
    danutha
    • Pochwały:0
    • Nagany:0
    • Postów: 3767
    • Na forum: 10 lat
    • Trenuje: kilka dobrych latek
    • Płeć: Kobieta
    • LPA: 29908

    Wysłano 03 grudnia 2006 17:42

    zgłoś naruszenie
    Skutki uboczne moga,ale nie musza wystapic.Ale nalezy brac je zawsze pod uwage.

    Leki steroidowe,to nie tylko sterydy anaboliczne.


  • kradam
    • Pochwały:0
    • Nagany:0
    • Postów: 3172
    • Na forum: 12 lat
    • Trenuje: Właściwie to mi to lata
    • Płeć: Mężczyzna
    • LPA: 21170
    • Status:Specjalista

    Wysłano 03 grudnia 2006 17:53

    zgłoś naruszenie
    Tak ja powiedziano poczekaj z tydzień, zacznij od mniejszych ciężarów, do tego rozgrzewka i po treningu delikatne rozciąganie.
    Gdyby jakimś cudem dolegliwości wróciły to poszukaj jakiegoś innego lekarza bądź fizjoterapeuty.