SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Leczenie sterydami

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7950

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 23 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2759
Lekarz zdiagnozowal u mnie zapalenie głowy długiej mięsnia dwugłowego. Dal od razu zastrzyk ze sterydow. Niestety nie powiedzial/ nie wiedzial kiedy mge wrocic do trenigow. Bol w lapie minal jak reka odjal, ale nie wiem kiedy moge wrocic na silke?
Leczyliscie sie kiedys w ten sposob? Jak dlugo mam czekac z powrotem.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4125 Napisanych postów 56193 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 367520
1) co ci zaaplikował?
2) w twoim interesie było, żeby sie o to spytać!

doping & zdrowie

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3579 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28289
imo diprohos
poczekaj z tydz - będzie bespieczniej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 23 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2759
Zapytalem. Odpowiedzial "Silownia? A nie lepiej na basen chodzic"
-Ale kiedy bedzie lepiej?
- Juz jest lepiej. To dziala.

Nazwy leku nie znam. Nie powiedzial. Dodal tylko, ze jest steroidowy. Zrobil zastrzyk w lape i opowiadal, ze nie ma sie czego bac, bo dziala a opowiesci o skutkach ubocznych to bajki...
Generalnie byl b. mily, ale mowil co chcial powiedziec. Pytaniami przejmowal sie umiarkowanie :/
napisał(a)
danutha ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 3767 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29908
Skutki uboczne moga,ale nie musza wystapic.Ale nalezy brac je zawsze pod uwage.

Leki steroidowe,to nie tylko sterydy anaboliczne.
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 306 Napisanych postów 3172 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21170
Tak ja powiedziano poczekaj z tydzień, zacznij od mniejszych ciężarów, do tego rozgrzewka i po treningu delikatne rozciąganie.
Gdyby jakimś cudem dolegliwości wróciły to poszukaj jakiegoś innego lekarza bądź fizjoterapeuty.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wzrost i rozwój kości - pomoc

Następny temat

Opryszczka

Palumboizm- zmora współczesnej kulturystyki Palumboizm- zmora współczesnej kulturystyki Klaudia Ignasiak - ocena sylwetki Klaudia Ignasiak - ocena sylwetki Martwy ciąg - niezastąpione ćwiczenie na plecy? Martwy ciąg - niezastąpione ćwiczenie na plecy? Jak szybko zwiększyć obwód bicepsów? Jak szybko zwiększyć obwód bicepsów? Stany zapalne - 10 najlepszych produktów, które je zwalczają Stany zapalne - 10 najlepszych produktów, które je zwalczają Dlaczego kofeina nie działa? Dlaczego kofeina nie działa? Rozciąganie - przed, po, a może w trakcie treningu Rozciąganie - przed, po, a może w trakcie treningu Jak pić piwo i nie tyć - alkohol a dieta? Jak pić piwo i nie tyć - alkohol a dieta?