SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Leczenie kanałowe

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 262551

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 82
Witam
Mam pytanie: Jak sie robi te zatrucie (czy co to jest), a jeżeli ząb jest martwy to też boli?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1339 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27713
Rozwierca by miec dostep do miazgi zeba,wklada trutke+wypelniacz no i...albo bedzie bolalo przez 2h co najmniej(az nerw zostanie zatruty) albo bedzie tylko uczucie hmmm...jakby zab swędzial(mialem tak i tak).PO udanym zatruciu zab nie ma prawa bolec bo nerw jest martwy.

buli-te zdj jest tak niewyrazne ze nic tam nie widac.Jezeli prochnica doszla do miazgi(czyli wgląb zeba) bedzie robiony kanalowo.

Zmieniony przez - pila24 w dniu 2008-10-30 11:05:21

Prawdziwi mężczyźni nie jedzą miodu. Prawdziwi mężczyźni żują pszczoły.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 82
mi dentysta powiedział, że ząb najprawdopodbniej bedzie martwy. Mama mi tłumaczyła, że jak jest martwy to go takjakby nie ma, tzn, że go ie powinno sie czuć tylko szkoda, że to mówiła mama :(.
Mam jednego z najlepszych lekarzy w Olsztynie (Stanisław Szymański) może ktoś z was lub waszych znajomych leczyłu niego kanałowo zęby. Prosze o szybką odpowiedz bo w środe ide do niego.UMIERAM ze strachu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 82
Oj.... jeszcze jedno, czy to wiercenie itd bolą?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1339 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27713
nie boj sie,popros o znieczulenie(zastrzyk w dziaslo-nie boli) przed samym borowaniem wtedy nie bedzie zadnego bolu(ale twarz troche bedzie zdretwiala ) Jezeli zab bedzie dobrze zatruty to nie bedziesz nic czula przy oczyszczaniu kanalu zeba.

Zmieniony przez - pila24 w dniu 2008-10-30 11:52:33

Prawdziwi mężczyźni nie jedzą miodu. Prawdziwi mężczyźni żują pszczoły.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32
Witam...

Miałem dziurę w zębie i poszedłem do dentysty która mi go zaplombowała. Niestety za zaczął znowu boleć. Przy następnej wizycie powiedziałem jej o tym a ona kazała mi jeszcze poczekać może przestanie boleć, jak nie to będzie zatruwała. Ząb boli mnie dalej jak np w niego pukam albo schylam się to czuję jak by mi coś w zębie latało . Dzisiaj mam wizytę na 15.30 i bardzo się boje bo pierwszy raz w życiu będę miał kanałowe leczenie. Czy zatruwanie zawsze boli i czy ten ból jest ze znieczuleniem bardzo wielki czy da się przeżyć?

Dbaj o zęby !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1339 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27713
1x mialem przez 2h taki bol ze bialkaw oczach czerwone zrobily mi sie.Ale to tylko raz,zazwyczaj lekkie swedzenie jest lub wogole nic nie czuc-zalezy to od nerwa zeba.Ogolnie nie ma co sie bac-nie idziecie na sciecie glowy przeciez.Na fotelu trzeba sie wyluzowac a nie byc spietym bo to w niczym nie pomaga.Mialem 6 zebow kanalowo robionych(w tym 2 zeby dwa razy bo jedna dentystka skopala robote i druga musiala to poprawiac)Jezeli chodzi o plombowanie to tylko i wylacznie prywatne wizyty-nie na kase.

Zmieniony przez - pila24 w dniu 2008-10-30 12:05:12

Prawdziwi mężczyźni nie jedzą miodu. Prawdziwi mężczyźni żują pszczoły.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 82
Skoro ludzie żyja po kanałowym to i ty przeżyjesz xD Ale i tak ci nie zazdroszcz tej dzisiejszej wizyty u dentysty.

dzienki za szybką odpowiedz (na jednym forum napisalam tydzien temu i nic nikt nie odpowiedział...) ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1339 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27713
bo to jest Forum przez duze F,a inne fora sa przez male f

Zmieniony przez - pila24 w dniu 2008-10-30 12:10:39

Prawdziwi mężczyźni nie jedzą miodu. Prawdziwi mężczyźni żują pszczoły.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 82
Mam złe wspomnienia po ostatnim znieczuleniu( było to w ten piątek, niedawno tylko że one było pewnie mocniejsze bo do replantacji zęba czy jakoś tak, nigdy jeszcze mnie tak nie bolało znieczulanie).
Jeszcze raz zapytam: jeżeli ząb jest martwy to nie boli? ;/
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Skecona kostka?

Następny temat

W jakiej kolejności używać?

WHEY premium