SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lech:Pogon - zachowanie kibicow

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6941

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
w trakcie meczu kolo 33 minuty zaczelismy glosno krzyczes ze ma byc minuta ciszy zeby uczcic pamiec Ojca Swietego, a pzniej zeby sedzia przerwal mecz, w koncu jakis kibic podbiegl do sedziego i sedzia przerwal mecz, pilkarze staneli w kolku modlac sie, natomias kibice zdjeli szal i flagi, (zarowno kibice Lecha jak i Pogonii) w ciszy opuszczali stadion spiewajac raz hymn Polski. Nie da sie tego dokaldnie opisac co tam sie dzialo jak kibice Pogonii krzz z rac zapalili, ten mecz trzeba bylo przezyc, wynik spada na dalszy plan tu chodzi o Papieza o to ze caly stadion sie zjednoczyl i oddal czesc Papiezowi, Polakowi, Najwiekszemu Polakowi........

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
ehh... nie moge w to dokonca uwierzyc, ale jak wracalem busem i widzialem jak wsiadlo kolesia i 3 laski rozbawieni z browarami to miaelm ochote podejsc i im te browary wyrzucic po prostu nei moglem ja zdolowany jade bo zmarl najwiekszy POlak niesamowity czlowie a oni mi sie tu bawia

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 815 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3595
widziałem to - było to pięknę i pokazuje, że polacy jak chcą to mogą.

(L) Każdego dnia Dziękuje Bogu , że jestem Legionistą (L)
www.pajacyk.pl => daj coś od siebie głodnym dzieciom

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 423 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3273
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
http://sport.gazeta.pl/sport/1,36132,2633070.html szerszy opis, ale juz nie moj

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1784 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22178
ciekawe czy to opisza w gazetach i zaczna postrzegac kibicow jak ludzi a nie jak bezmózgów którzy chodza na mecze sie nap*****lac bo do tej pory tylko o tym mozna bylo poczytac lub obejrzec w teleiwzji...moze którys z krzykaczy tego forum to przeczyta i zmieni zdanie na temat kibiców, ZDRÓWKO DLA PAPIEŻA, MAM NADZIEJE ZE WYJDZIE Z TEGO

Bo Trza Miec Jaja A Nie Wydmuszki
=Przyszły moderator wszystkich moderatorów=
MOIM NAŁOGIEM TE BARWY ZIELONE
>>>>>TYLKO RADOMIAK<<<<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 470 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4399
Oj tak-zgadzam sie zewszystkim i też życze PAPIEŻOWI ZDROWIA (zwłaszcza ,że kiedyś miałem znim okazje porozmawiać-ale niestety widać niebyło mi pisane bo ta okazja przeszła mi koło nosa i dotej pory niemoge sobie tego darować)

"BÓG (+ JPII)--------------------HONOR-------------------OJCZYZNA"
================SFD FIGHT CLUB===============
"Chciałem by Warszawa była wielka (...) i dziś widzę ją wielką"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Jak mogles porozmawiac?? Powiedz jasniej jesli mozesz

Zmieniony przez - Zawodny w dniu 2005-04-02 10:52:30

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2379 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23919
http://pilka.interia.pl/news?inf=608324

zachowanie kibiców było dobrym przykładem, no ale nie można powiedziec tego o zachowaniu prezesa pogoni, którego interesował tylko wynik i chciał a by powtózony mecz został od takiego wyniku(1-0 dla pogoni) oraz o zachowaniu Swierczewskiego który lekceważąco powiedział "Polacy nawet Papieża uśmiercą" jest to wstyd, że były reprezentant tak sie zachowuje w takim momencie !!!!

Pic na wodę fotomontaż

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
BYylem tam na stadionie i nikogo nie obchodzil wynik, wszyscy wychodzili ze spuszczonymi glowani niektorzy ze lzami w oczach. Moj znajomy kiedys poweidzial banda dresiarzy na kibicow, ciekawe czy teraz zmieni zdanie...

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 13700 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 60920
ehh ten Swierczewski, nigdy jakos nie mialem dla Niego szacunku i to sie nie zmieni...ale zachowanie kibicow godne pochwaly...

Doradca w dziale ,,Piłka nożna''

Nagrody w Typerze sfd.pl funduje Sklep Kibica http://www.ISS-sport.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 815 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3595
Sędzia Piotr Zdunek uznał, że mecz ze względu na dramatyczne doniesienia o stanie zdrowia papieża trzeba zakończyć.

Sygnał do przerwania meczu dali kibice Lecha. W pewnym momencie zaczęli ściągać klubowe flagi z ogrodzenia i zaczęli skandować: "Kolejorz, minuta ciszy!". Po chwili rzeczywiście, na dużym obiekcie Lecha przy ulicy Bułgarskiej zaległa totalna cisza.

Piłkarze nie wiedzieli, co się dzieje. Grali przy milczących trybunach, co nie zdarzyło im się jeszcze nigdy w karierze. Mimo to gra toczyła się nadal.

W pewnym momencie, jakby po to, żeby pokazać zawodnikom i arbitrom, że też powinni jakoś zareagować, na murawę wbiegł jeden z kibiców. Na trybunach wzmogły się okrzyki: "Przerwać mecz, przerwać mecz". Kibice odpalili także czerwone race.

Kiedy arbiter ostatecznie zdecydował o przerwaniu spotkania, piłkarze Lecha i Pogoni stanęli na środku boiska, chwycili się za ramiona. Kibice zaintonowali hymn narodowy.

Piętnaście tysięcy ludzi w milczeniu opuszczało stadion. Niektórzy przez długą chwilę siedzieli jeszcze na trybunach, obejmowali się, płakali. Czuło się podniosłą i przygnębiającą atmosferę.


przeglad sportowy.

widać, że jednak piłkarze i kibice mają uczucia ! BRAWO !!

(L) Każdego dnia Dziękuje Bogu , że jestem Legionistą (L)
www.pajacyk.pl => daj coś od siebie głodnym dzieciom

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Frankowski w Traznbornie

Następny temat

Bukmacherstwo -Co obstawiacie?

Wiecej