SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lajtowy cykl pytań kilka

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2165

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5546
1. WIEK: 40
2. WAGA: 76
3. WZROST: 171
4. WYMIARY:
-biceps: 42
-klatka: 110
-udo:
-talia: 85
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 12-14
6. DIETA:
-białko:2g
-węglowodany: 4
-tłuszcz: 2
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: Kiedyś metanabol i ostatnio 1 rok temu Prolongatum 16 tyg
8. TRENING:
9. CEL CYKLU: sucha masa
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: 1 rok
11. POZIOM BF%: ok 18
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): tędęcja do tycia
13. STAN ZDROWIA: Bardzo dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: Juz mi sie leb lysy zaczyna robic :D
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:
-martwy ciąg:
-przysiad:

Witam
Panowie chciałbym się przygotować do mojego lajtowego cyklu ( lajtowy bo nie ma potrzeby wariować w pewnym wieku, amatorszczyzna i już ) Otóż zamierzam dać 200mg teścia prolongatum co e7d przez 20 tygonni.
Chciałbym trochę zgubić w pasie i zaradzić coś na bolące barki ,( masa to przy okazji ) i jednocześnie nie stracić włosów ( przy dawce 500mg / tyg troszkę wypadały)
Zamierzam dać HCG co 6tyg po 2x2500 ( tylko trochę mnie syfi po HCG podskórnie ) i oczywiście na koniec HCG 15tyć +clomid
Pytanie mam takie czy warto dorzucać T3 czy na samym teściu i diecie zjadę trochę pas ?Jeśli dodać T3 to w jakich dawkach ?
Jakie badania wykonać przed/ w trakcie i po cyklu.?
Dziękuję za sugestie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Hcg obowiazkowo. Na forum jest gość który po roku bez hcg juz może zapomnieć o odbloku bo jaja nie ruszają a wszystkiego już próbował. Dlatego hcg co 7-8tyg na samym tesciu obowiązkowo bo szkoda sobie kuku zrobić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3777 Napisanych postów 18439 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205458
T3 sobie odpusc, prolo daj co 5 dni aby utrzymac stale stezenie ze wzgledu na okres poltrwania.
Badania: test,prolaktyna,progesteron,estradiol,LH,FSH.
Pas zjedziesz stosujac trening interwalowy

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5546
Mówisz co 5 dni, ale wtedy stężenie będzie większe czy nie odbije się na wypadaniu włosów? ( niestety mam takie predyspozycje )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3777 Napisanych postów 18439 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205458
Jesli masz predyspozycje to i tak polecą
1

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5546
A jeszcze jedna sprawa w niektórych kręgach słyszałem że podawanie HCG w trakcie cyklu nie bardzo ma znaczenie . Typ robi odblok po cyklu a w trakcie ani razu nie wbija hcg, cykl trwał coś chyba z pół roku.Moje skromne doświadczenie wygląda tak że po mniejwięcej tygodniu jajka się kurczą a podanie hcg w 6/7 tyg niewiele zmienia , po cyklu po odbloku wracają do rozmiarów przed. Pytanie nasuwa się czy napewno ma sens podawanie hcg w trakcie?


Zmieniony przez - marcelxyz w dniu 2016-12-20 07:07:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94036 Napisanych postów 363852 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667315
Ma sens
Ja podaje co miesiac 5000

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
marcelxyz
Mówisz co 5 dni, ale wtedy stężenie będzie większe czy nie odbije się na wypadaniu włosów? ( niestety mam takie predyspozycje )


Mozesz tak dobrac dawkowanie aby byla taka sama. Zauwazylem ze co 5 dni to max. Czasem zrobie co 7 i dostaje zaraz pryszczy. Do tego wachania testa nie pozostaja bez wplywu na psychike.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5546
Witam ponownie
Panowie jutro zaczynam jak pisałem lajtowy cykl i czy 200mg prolongatum e5d nie za mało? ponizej wyniki badań
jak widać testosteron w dolnej granicy, radzicie zwiększyć czy po miesiącu zrobić jeszcze raz badania?







Zmieniony przez - marcelxyz w dniu 2017-01-12 09:58:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3777 Napisanych postów 18439 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205458
200 mg co 5 dni bedzie wystraczajaco Dobrze ze masz badania bo po cyklu bedzie sie do czego odniesc

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5546
Koledzy jestem w 9 tygodniu cyklu ( jakieś 13 strzałów ) anikieta i reszta powyżej, strzały w uda. Od tygodnia czuję duży ból po 4 5 godzinach od strzału, bez obrzęku, czy siniaków tylko ból, który mija po 2, 3 dniach
Czy to kwestia zrostów ? dodam że towar z apteki, pierwsze tygodnie bez problemów , co może by problemem?


Zmieniony przez - marcelxyz w dniu 2017-03-20 09:16:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
Jakimi iglami bijesz? zmien miejsce na poslady, barki i sprawzd. Moze dyskomfort zniknie lub bedzie mniejszy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

10 składkowy test przed treningówek-opinie

Następny temat

Ciuchy...

WHEY premium