SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Laik zabiera się za ćwiczenia ;)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 806

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49
Witam,
jestem totalnym laikiem jeśli chodzi o siłownię, ćwiczenia na niej, odżywi i sjuple ;)
Mam 23 lata, ważę około 97kg przy 180cm wzrostu. Nie mam sylwetki ociekającej tłuszczem ;) jestem raczej typem "zbitej budowy ciała" :D Nigdy nie chodziłem na siłownie, nie korzystałem z suplementów, natomiast przez większość dotychczasowego życia uprawiałem różne sporty. Przez jakieś 8 lat nie było tygodnia żebym nie był na basenie, trenowałem tenis stołowy i koszykówkę(amatorskie ligi). Od jakichś 2-3 lat kiedy zacząłem pracować i studiować jednocześnie zaniedbałem ruch co spowodowało przyrost wagi, bardzo długo utrzymywała się ona w granicach 85kg przy około 180cm. jakieś 2 lata temu z powodu ruchu(moim zdaniem) i złej diety zacząłem tyć. dobiłem do 95-97kg. i tak już stoi od około pół roku...
Postanowiłem w końcu wziąć się za siebie. Mam z pracy kartę Benefit Multisport. Na razie kupiłem sobie skakankę i orbitreka.
Potrzebowałbym jakichś rad, co robić, jak chudnąć. Zawsze miałem dość mocno wyrzeźbioną sylwetkę przez ciągły ruch i uprawianie kilku dyscyplin. Na dzień dzisiejszy tylko spontanicznie pójdę na squasha czy kosza. Chciałbym schudnąć do tej wagi około 85kg. Myślicie że jest to możliwe? W jaki sposób i w jakim czasie ? Nie potrafię sobie rozpisać jakiegoś planu traningu czy coś. Myślałem o White Lion Tea, ponieważ słyszałem że jest to dość skuteczny specyfik ,jednak postanowiłem postawić na ruch.

pozdrawiam
Bartek

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 23

Waga: 97

Wzrost: 180

Cel treningowy: schudnięcie/rzeźba

Staż treningowy na słowni: nikły :)

Uprawiane inne sporty: koszykówka, squash

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): wszystkie siłownie Wrocławia

Dieta: jeszcze żadna :)

Przeciwskaznania medyczne: brak

Zażywane suplementy: brak ( myślałem o spalaczach)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1932 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9742
a teraz Cię zaskoczę: dział odżywianie- dieta redukcyjna:) dodatkowo aeroby lub hitt. na siłownię proponuję najpierw act, później fbw, trenuj 3x w tygodniu.poczytaj...:) jak już ułożysz dietę, to wklejasz w odzywianiu, dostajesz z***kę,że zła, poprawiasz, a potem to samo w treningu dla początkujących, wklejasz act, my się mądrzymy i zabierasz się za cwiczenia. pamiętaj:nie ma opyerdalania sie:) pozdrawiam i życzę powodzenia.

Jak ktoś ma pecha to i w d*pie palec złamie:)
Robert Górski

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Palanie miesni przy areobach

Następny temat

Trening z ulotki OLIMPa dla mezomorfika

WHEY premium