SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lafay czy inny, ulozony plan?

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2244

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 98
Witam. Warto ułożyć plan z obciążeniem własnego ciała, czy ćwiczyć wg książki O. Lafaya? Książka ladnie sie prezentuje, no ale niech się wypowie ktos inny, ktos kto testował lub porownywal różne plany. Z gory dziękuję, pozdrwaiam :)

Zmieniony przez - Malossi69 w dniu 2014-12-30 16:00:41
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 134 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3691
Ja mam do drążka rozporowego w futrynie przywiązane dwie grube liny które można tanio kupić w marketach budowlanych, do tego robisz sobie jakieś chwyty jeśli chcesz mieć wygodniej i gotowe. A jak nie to krzesła są dobrym rozwiązaniem.

>>> WHO DARES WINS <<<
"Travel across foreign nations, Leave your homeland behind. In the effort and exhaustion of travel, You will find the savour of life."

http://www.polskieserce.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
o matko, nie mogłeś trafić lepiej :) większość dzienników, które były w tym dziale to włąśnie był Lafay, bardzo świetny plan treningowy, progres gwarantowany.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
j/w bardzo dobry system
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 98
A jesli nie mam mozliwosci wykonania pompek na poreczach, co zaproponujecie? Czy ominac to cwiczenie? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
to jest jedno z podstaw tego treningu. a Ty na pewno zdołasz coś wykombinować. nie musi to byś coś wysokiego, nogi zawsze możesz podkurczyć. wielka szkoda rezygnować z tego ćwiczenia, a zastąpienie będzie bardzo trudne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 776 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5713
Nie wyobrażam sobie lafaya bez dipsów (pompek na poręczach)... Cwiczenie jest niesamowite i jak będziesz trenował to sam zrozumiesz o czym mówię :)

Wariantów jest cała masa. Ja ćwiczyłem opierając się na stojących blisko siebie szafkach w kuchni, które mają 84 cm wysokości (ja mam 181 cm) i tak naprawdę to wystarczy, że będziesz miał punkt oparcia i podczas opuszczenia się nie dotkniesz ziemii. Mogą to być krzesła stojące obok siebie, szafki (ogólnie meble), poręcze od schodów... Nawet z tego co wiem na tych siłowniach, które są otwierane na świeżym powietrzu - mają w swoim wyposażeniu takie sprzęty, na których można pompować :)

Zmieniony przez - Cichociemny w dniu 2014-12-30 18:24:29

Przyznanie Sog'a to nagroda dla osoby która Ci pomogła. Pamiętaj o tym, nie rozdawaj ich na lewo i prawo.
http://www.sfd.pl/Cichociemny/Dziennik__trening_Proteo_System-t837175.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 5637 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43870
j.w. uzywaj krzeseł, poręczy na balkonie, do reszty cwiczeń możesz zainwestowac w taśmy oporowe, mały koszt, cos podobnego na wzór tego co ma być w lidlu

Doradca w dziale Alternatywna Droga
Instruktor Sportów Siłowych
Dietetyk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4050
do dipsow wystarcza krzesla skladane biuruwe z allegro za 23 zl,dontego otulina do rur,aby bylo wygodniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 98
Dzieki wszystkim za pomoc. :) W garażu mam przesla rusztowania, wiec tak pomyslalem, ze moge dwa przesla ustawic bezpiecznie w pionie i powinno byc okey :)

Zmieniony przez - Malossi69 w dniu 2014-12-30 23:01:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 5637 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43870
no i elegancko ,odezwij sie za kilka tyg i melduj i efektach

Doradca w dziale Alternatywna Droga
Instruktor Sportów Siłowych
Dietetyk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 776 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5713
Albo od razu dziennik załóż ^^

Przyznanie Sog'a to nagroda dla osoby która Ci pomogła. Pamiętaj o tym, nie rozdawaj ich na lewo i prawo.
http://www.sfd.pl/Cichociemny/Dziennik__trening_Proteo_System-t837175.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pawlik- dziennik treningowy, trening w warunkach domowych

Następny temat

Czy trening siłowy pomoze w wykonaniu planche?

WHEY premium