SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Ladiesowe stylizacje i porady

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 103263

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1032 Napisanych postów 2782 Wiek 34 lat Na forum 323 dni Przeczytanych tematów 233402
A ja najbardziej lubię babyboomery: moje niestety krótkie i zawsze robione na szybko, ale mogę nosić cały rok i do wszystkiego pasują:

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 433 Napisanych postów 2228 Wiek 43 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 130035
Alez mnie tu dreczycie. Przygladam sie tym moim rekom i przygladam i na dniach umawiam sie do kosmetyczki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 538 Napisanych postów 1667 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 183508
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 433 Napisanych postów 2228 Wiek 43 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 130035
ja tez :)
nidgy specjalnie dlugich nie mialam, choc zelowe; ale przy dziecku to mi bardzo nawet takie 3 mm przeszkadzaly
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 515 Wiek 40 dni Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 17125
Tsu - świetne pazurki !! Sama robisz? Ciekawe czy udałoby mi się taki efekt w domu uzyskać. Pewnie jakiś mleczny, niezupełnie kryjący kolor jest potrzeby...hmmmm. Muszę wygooglac temat :) Zainspirowałas mnie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1032 Napisanych postów 2782 Wiek 34 lat Na forum 323 dni Przeczytanych tematów 233402
Invidia
Tsu - świetne pazurki !! Sama robisz? Ciekawe czy udałoby mi się taki efekt w domu uzyskać. Pewnie jakiś mleczny, niezupełnie kryjący kolor jest potrzeby...hmmmm. Muszę wygooglac temat :) Zainspirowałas mnie :)

Można robić na takim właśnie mlecznym poltransparentnym, albo zupełnie przezroczystym podkładzie, ja robię gąbeczką do makijażu, tylko biały musi być dobrze napigmentowany, żeby nie trzeba było miliona warstw nakładać. I poza innymi plus taki, że odrostu za szybko nie widać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 450 Napisanych postów 1986 Wiek 37 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 439379
Obiecałam, że pochwalę się swoimi nowymi pazurkami - oto one

Zmieniony przez - Nikki w dniu 2018-10-14 17:04:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 515 Wiek 40 dni Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 17125
Biały mam, jakiś beż albo róż do frencza tez znajdę. Mam takie małe jajko-gąbeczkę do nakładania korektora - powinno świetnie się sprawdzić.

Nikki - bardzo precyzyjny i dokładny mani, mi się rzadko udaje taką ładną linię uzyskać. Zawsze coś zaleję.

Zmieniony przez - Invidia w dniu 2018-10-14 17:39:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 450 Napisanych postów 1986 Wiek 37 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 439379
Invidia

Nikki - bardzo precyzyjny i dokładny mani, mi się rzadko udaje taką ładną linię uzyskać. Zawsze coś zaleję.

Zmieniony przez - Invidia w dniu 2018-10-14 17:39:06

Zgadza się precyzyjny i dokładny, bo nie robiony przeze mnie, a kosmetyczkę U rąk sama już od dawna nie robię zwykłymi lakierami ani hybrydami/żelami tylko chodzę do specjalistek w tej dziedzinie
Paznokcie często mi się łamały, lakier odpadał po 1-2 dniach przy normalnych czynnościach domowych, nigdy nie umiałam zapuścić dłuższych, w końcu stwierdziłam, że dosyć i zaczęłam robić żele/hybrydy. Jedynie u nóg przez okres jesieni-zimy-wiosny maluję sama, a na lato zakładam hybrydy i spokój wakacyjny mam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 260 dni Przeczytanych tematów 68
Zdjęcie dodawane z konta faceta, kawał czasu mnie tu nie było, ale też się pochwalę - stylizacja randkowa

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyzwanie podciąganie!