SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ladiesowe stylizacje i porady

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 188095

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Usunięty przez anubis84 za pkt 1 regulaminu
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1727 Napisanych postów 2707 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 241162
a jak dla mnie właśnie beza ;d ale mi się podobają inne suknie, z bardziej skromnym dołem, jakby to powiedzieć nie takie rozłożyste. Wiadomo każdy ma inny gust, najważniejsze żebyś Ty się dobrze czuła. Góra mi się podoba, ale dół już nie. Tak jak mówię, kwesta gustu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264578
anubis84
koleżanka taką miała, akurat plecki odkryte


bardzo ładna, ale biust zbyt pokazany, źle bym się czuła tańcząc z kimś innym niż mąż


Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2018-07-23 08:22:29

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12165 Napisanych postów 22004 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627404
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 2487 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 327948
Bardzo ladnie wygladasz! Zwlaszcza tyl <3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1443 Napisanych postów 2141 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 81408
Podoba mi się dół i to że w razie W można odpiąć tren. Plecki bezapelacyjnie pierwsza klasa! - dlatego też trochę inny przód bym widziała. Może nie taki który za mocno pokaże piersi, ale bardziej wyeksponuje klatkę piersiową - warto podkreślić i te atuty których Ci nie brak :)

Take your dreams seriously.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264578
northwestpassage
Podoba mi się dół i to że w razie W można odpiąć tren. Plecki bezapelacyjnie pierwsza klasa! - dlatego też trochę inny przód bym widziała. Może nie taki który za mocno pokaże piersi, ale bardziej wyeksponuje klatkę piersiową - warto podkreślić i te atuty których Ci nie brak :)


nie można odpiąć trenu, tylko podpiąć niestety, przez co suknia się robi cięższa. Mnie urzekły te falbany i plecy w niej właśnie
1

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
podobają mi się plecy, ale podobnie jak cod mam zdanie o sukniach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
To nie moja bajka, ale nie raz byłam na ślubach gdzie suknie były nie moja bajka, ale jak wszystki ładnie gra i panna młoda piękna i szczęśliwa to jest najważniejsze i nigdy wtedy bym nie pomyślała, że z suknią coś nie tak.

Tutaj tył mi się bardzo podoba. Ale z przodu to już za dużo się dzieje. A dwa, że w ogóle nie widać Twojej cudnej figury.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 732 Napisanych postów 1984 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 192631
Wszystkie panny młode są piękne ale mam takie zdanie jak cod i bziu, generalnie uważam, że masz taką piękna figurę że możesz mierzyć każdy model. Dla mnie dół trochę bezowaty i jakiś taki falbaniasty, mało elegancki moim zdaniem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyzwanie podciąganie!

Następny temat

smukłe uda - jak pozbyć się mięśni

WHEY premium