SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ladiesowe stylizacje i porady

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 188104

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264578
za to ja uważam, że na obronę jest za krótka. Sądzę, że nie powinno być widać kolan w takiej sytuacji, dlatego będę obstawać za spodniami lub inną sukienką/spódnicą

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12173 Napisanych postów 22012 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627453
Obrona to trochę jak rozmowa kwalifikacyjna? Przynajmniej według mnie to podobny styl obowiązuje. Na rozmowach kwalifikacyjnych dziewczyny dobrze wyglądają sukienkach, nawet takich przed Kolano, byle nie Mini 100%. A te spodnie są trochę za obcisłe. To już zdecydowanie nie pasuje. Ale to moje zdanie i tak bym sobie pomyślała jakbyś przyszła do mnie na rozmowę kwalifikacyjną
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 707 Napisanych postów 2315 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 481540
Cóż wiele lat temu ja na swojej obronie miałam ubrany garnitur (ale to już był kawał czasu temu, a wiadomo moda się zmienia) :) Uważam, że jakieś ładne spodnie garniturowe obecnie również by się nadały, ewentualnie spódnica przed kolano. Mini w takiej sytuacji trochę za krótka :)
Ogólnie ładniej wyglądasz w mini :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12173 Napisanych postów 22012 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627453
Nikki - ja myślę, ze standardy się zmieniły trochę... Przynajmniej jak ja byłam kwestorem (do 2012) i były obrony to zawsze też mi przynosili kwiaty:) I miałam pełen przegląd kreacji - stąd moja opinia.

Ale super fajnie wyglądają dziewczyny w garniturze. Ale kupować tylko na obronę?

Teraz tez mam kontakt z kandydatami do pracy, gdzie zwykle starają się zrobić dobre wrażenie. Rożnie to wychodzi - ale bez problemu zaakceptowałabym taki look. Moze dlatego, ze mini mini i dekold do pasa już widziałam, i nie robi na mnie wrażenia pokazanie kolanek?:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 538 Napisanych postów 2432 Wiek 48 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 151648
sie tez wypowiem - czarna mi odpada ze wzgledu na siatke; dla mnie ok sukienka z marynarka lub spodnie z marynarka
ale jakbys miala jeszcze buty z zakrytymi palcami to juz 100% profi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5995 Napisanych postów 10061 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 214367
ja bym ubrała albo spodnie albo sukienkę z białą wstawką ale do niej koniecznie marynarka
i w obu przypadkach zakryte buty
1

""Doubt is enemy number one of progression"
Dziennik : http://www.sfd.pl/DT_MissInvincible-t1065640.html

Blog kulinarny: http://www.sfd.pl/[BLOG]_MissInvincible_w_kuchni-t1100371.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Jakie my konserwatystki :P
Też uważam, że strój na obronę powinien być bardzo skromny i oficjalny. Więc ta pierwsza mi nie pasuje ze względu na siatkę na dekolcie. Ewentualnie jakby do niej założyć marynarkę i pełne buty to by może było lepiej.
W tej drugiej mi się ten biały dzyndzel nie podoba (sorki mam zaćmienie jak to się nazywa :P)
Wersja ze spodninami jakby były buty pełne dla mnie fajna. One z kantem są, więc nie widzę problemu w tym, że dopasowane :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12173 Napisanych postów 22012 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627453
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 277 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 404456
Ja bym szła w spodnie i marynarkę, tylko zmieniła buty. Ewentualnie ta granatowo biała sukienka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 160 Napisanych postów 246 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11795
Ok dziekuje wszystkim :D jeszcze troche czasu na obrone mam, szpilki zakryte u mnie odpadaja ze wzgledu na problem z za długim, drugim palcem nie mam opcji ubrac na dlużej niż 3 minuty pełnej szpilki bo mi zaraz puchnie cala stopa, chyba ze znajde z odkrytymi tylko palcami a nie taki sandałek :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyzwanie podciąganie!

Następny temat

smukłe uda - jak pozbyć się mięśni

WHEY premium