SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

L-KARNITYNA? dieta, ćwiczenia...

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3017

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9
Cześć!
Mam mały problem, od 4 lat chodze na fitness 2 razy w tygodniu plus 1.5 godzinki na w-f'ie, a jednak moja sylwetka nie jest zadowalająca smutny mam 158cm wzrostu i waże 56,5kg smutny moja waga utrzymuje sie na tym poziomie juz od dłużsego czasu. jem srednio 1500 - 2000 kcal dziennie w tym duzo białek i węglowodanów. Koleżanka zaproponowała mil-karnityne lub inny specyfik np: CLA max, Chrom, ananas... niewiem co mam o tym sądzić może jakieś środki tego typu by mi pomogły i jakia firma jest najleprza gdzie jest najwiekrze stęzenie tego srodka?? Jestem w desperacji bo zbliża sie lato i chcem dobrze wyglądać!!
Może zmienic diete chodzic zamiast na fitness tylko na basen (ale raz w tygodniu) plus w-f????
Potrzebuje także złotej rady na tema t celulitisu i rozstepów. Są głównie na udach i posladkach i nie moge sie ich pozbyc poprzez masaże może jakieś kremy albo serum na noc, na dzień??
Dzieki za wszystko. pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Najpierw zapraszam tutaj : https://www.sfd.pl/temat160598/

Generalnie musisz zacząć od ułożenie sobie porzadnej diety.
Następnie skomponować poprawny plan treningowy.
A dopiero potem myśleć ewentualnie o zakupach suplementów które nie dadzą Ci nic o ile nie zadbasz o dwie pierwsze sprawy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Z czym pić kreatyne w proszku??

Następny temat

UD2 vs CKD

WHEY premium