SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

LG Anadraulic Pump

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4155

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 6037 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46147


Temat zalożylem, poniewaz poki co nie ma wzmianki na sfd o tym towarze. Jest to no-booster bez kreatynowy, a za tem alternatywa do takich pozycji jak : NOZ IV, WHITE FLOOD, BODY OCTANE

Sklad bardyo ciekawy z obecnością geraminy





# Porcja jednorazowa 1 miarka
# Ilość porcji w opakowaniu 67
# Opakowanie 405 gram
# Zawartość w 1 porcji (1 miarka 6g)
# L-Arginina HCL
# Orotoan L-Argininy
# L-Tauryna
# L-Alanina
# L-Aspartic Acid
# L-Arginine AKG
# Quercetin
# Geranium Oil Extract

Producent zaleca stosowanie 1-3 porcji przed treningiem. Ja osobiscie jestem po cyklu z uzyciem meso wiec mam nieco zwiekszona tolerancje na geramine, nie mniej jednak produkt oceniam tak* :

POMPA - 10/10 !!
POBUDZENIE : 7/10
SMAK : 6/10
CENA/ILOŚĆ PORCJI : 9/10


* przy 2 miarkach przed treningiem

Mysle ze produkt na pewno warty uwagi. Polecam miedzy cyklami kreatynowymi!

Cena : 79-89zł


Zmieniony przez - kasteta w dniu 2010-07-17 10:37:04

Bardzo mały człowiek, może rzucać bardzo duży cień...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
W moim przekonaniu własnie - nawet niewielka ilosc kofeiny do porcji anadraulic'a idealnie się z nim komponuje. Zjedz bez dodatku mito/kofeiny i zdaj jak możesz relację.

Czy tak czy siak - jak już pisałem mnie się produkt podoba. Choć "aspartic acid" - nie wiem po co dodają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Jesli jestes po Meso i oceniasz ja jak najbardziej na tak to bedzie kosa Cena tez ok. I ekonomicznie wychodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160416 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234314
faftaq jadl i mowil ze dobry.
ponoc nie jest taki narkotyczny, a dziala dobrze.

PS LG fajne produkty wypuszcza

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2010-07-17 11:48:13

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 164 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2099
Właśnie kończę cykl cp + cm3 i chciałem po raz pierwszy zastosować no-booster'a. Ten mnie zaciekawił, 67 porcji za taką cenę to dla mnie super. Co sądzicie o zastosowaniu go na pierwszy kontakt z no-bossterami?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2024 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12306
imo odpada, zacznij od czegoś lajtowego, bez geranium itp.

Zmieniony przez - Dzedor w dniu 2010-07-17 12:02:25

Pomogłem?-daj sog'a :DDD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 164 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2099
Czyli zacząć od aakg np. od treca? Wcześniej myślałem o NOZ IV.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
NoZ4 albo WF. Pozatym Panowie to nie na temat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
super, dzieki za relacje wezme pod uwage na bank bo white flood mocno podrozal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2992 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41803
zastanawialem sie nad nim wlasnie.

do tej pory lecialem na body octane, pod koniec zwiekszajac dawke do 1.5 porcji

to fajna alternatywa bezkreatynowa.

Ciekawe ile tego geranium - jak oceniasz pobudzenie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 6037 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46147
napisalem wyzej, ze jestem po meso i po 2 porcjach oceniam 7/10

Bardzo mały człowiek, może rzucać bardzo duży cień...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
pisałem już gdzies - niezły, trafił w mój gust

ja oceniam (przy podwójnej porcji):

POMPA - srednia jak na no-booster, choć mi odpowiada
POBUDZENIE : nie jest czacho***ny absolutnie, ja dorzucam jeszcze ok 100mg kofeiny jak potrzebuję mocniejszego kopa. Pobudzenie dla mnie przyjemne, wyraźne, nieprzesadzone.
SMAK : git jak dla mnie. i pachnie jak budyń
CENA/ILOŚĆ PORCJI : przy podwójnej porcji - i tak jest niezle
SAMOPOCZUCIE: jak na no-booster - rewelacja. Jednak moje preferencje mogą nie pokrywać się z preferencjami osób które lubią trening prowadzić na delirce i pod****ieniu.

Kasteta: bierzesz do tego jeszcze coś przed trenem?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odzywki na Cykl

Następny temat

co tu wybrac?

WHEY premium