logo
zamknij zamknij

LEKI NA NADCIŚNIENIE

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 49499

0 5 0
napisał(a)
Anonim
Ekspert
Szacuny 10588 Napisanych postów 41657 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 57734
Znacie jakieś leki (bez recepty) obniżające ciśnienie. Polecacie coś? Będą sogi
Krzysztof Piekarz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
oska5
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 4965 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 40441
aliofil, to tabletki czosnkowe a jak pewnie wiesz czosnek obniza cisnienie tetnicze krwi. Ja biore je na gardło to po dwóch dniach brania po 2 tabl 3 razy dziennie spac mi sie ciagle chce, dlatego polecam. Tym bardziej ze sa ziołowe a nie jakas totalna chemia. Nawet chyba w dopingu mi gdzies smigła ta nazwa na podwyższone ciśnienie

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

napisał(a)
Anonim
Ekspert
Szacuny 10588 Napisanych postów 41657 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 57734
dobra byłeś pierwszy to masz soga. Dzięki. Podobno sok z aroni obniża ciśnienie ale nie wiem czy to pewne.
napisał(a)
oska5
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 4965 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 40441
patrzyłam po necie i faktycznie sok z aronii moze obnizac. Natomiast czosnek sprawdzony. I te tabletki nie smierdza tak jak ten naturalny, nie do tego stopnia.
i nie byłes tylko byłas

Zmieniony przez - oska5 w dniu 2005-12-20 19:10:51

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

napisał(a)
Anonim
Ekspert
Sory oska ale to pewnie przez te zawyżone ciśnienie. heheh gadam głupoty. W czwartek ide do lekarza i wtedy zobacze co mi powie. Dzięki jeszcze raz.
napisał(a)
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 204 Napisanych postów 13874 Wiek -6912 dzień Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 158206
z "leków" na nadciśnienie, bez recepty polecam:

- ograniczenie spożycia soli kuchennej
- redukcja wagi (jeśli istnieje nadwaga)
- ograniczenie spożycia alkoholu
- zaprzestanie palenia papierosów
- ograniczenie spożycia kawy
1
napisał(a)
Anonim
Ekspert
- ograniczenie spożycia soli kuchennej (nie gotuje sobie więc nie wiem(
- redukcja wagi (przy 183cm wzrostu ważę 78 kg)
- ograniczenie spożycia alkoholu (ostatni raz piłem 2LECHY z miesiąc temu)
- zaprzestanie palenia papierosów (przez 18 lat wypaliłem może 5-6 papierosów z czego 90% poszło w powietrze)
- ograniczenie spożycia kawy (Nigdy w życiu nie wypiłem kawy czarnej, a oststnia kawa wpypita to INKa w przedszkolu )

wnioski sam wyciągnij
napisał(a)
Jagna75
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 247 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1599
jakie masz ciśnienie? Czy bierzesz coś z suplementów?
napisał(a)
Anonim
Ekspert
ciśnienie trzyma sie cały czas na poziomie 160/60. Z supli to sporo już było. Głównie odżywki typu gainer oraz kreatyna.
2
napisał(a)
kuerte1971
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 92 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 266
kreatyna !
----------

mi tam czosnek nie pomaga, sok z aronii tez a i atenolol 50 mg co mi lekarz przepisal tez nie bardzo pomaga 150 / 90 ostatnio sie trzyma

NATURALNE JEST PIĘKNE / TYLKO CZYSTA SIŁA

napisał(a)
Anonim
Ekspert
byłem pare dni temu u lekarza ale nic nie stwierdził. Taka polska służba zdrowia. Sam musze się leczyć
1
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

mam pytanie;)?

Następny temat

Silne skurcze łydek

Jak zepsuć okres redukcji?

Destrukcyjny wpływ słodyczy

Ciasto czekoladowe z cukinią i śliwkami

Trening na świeżym powietrzu

Żelazo w diecie - wszystko co powinieneś o nim wiedzieć

Maciej Ropiak - ocena sylwetki