SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

LATYNOSKI i ideal urody kobiecej/SPAM działu 'Uroda'

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 282823

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1704 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12529
Chyba bym się zamieniła z Tobą(zależy jeszcze jaka to praca)bo jak pomyśle o swoich 17 egzaminach na uczelniach to mi się coś dzieje
P.S.Ciekawy wzór tatuażupasował by mi między łopatkami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 2810 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16899
ja pracuje w sklepie z odzywkami dla sportowcow,wiec pewnie kazdemu z was pasowaloby sie zamienic ;)))

a ten tatuaz to wzor ktory chcialem sobie zrobic na lydce,tylko nie wiem czy to dobry pomysl?

always the sun

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1704 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12529
Fajna praca,ale ja się nie nadaje bo się nie znam na tymgdybys pracował w sklepie kosmetycznym to bez problemu bym się zamieniła
Też mi się podoba na łydce,ale u faceta,sama chciałabym tylko międzu łopatkamiKiedyś nawet szukałam sobie wzorów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 2810 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16899
ja w kosmetycznym tez moglbym pracowac ;))) zabrzmi to troche gejowsko ale umiem malowac paznokcie kobietom,znam sie troszke na ksmetyce i medycynie,bo z zawodu jestem ratownikiem medycznym....

always the sun

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1704 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12529
Często mężczyźni nadają się lub wykonują zawody o których się mówi, że są typowo babskie.Chyba na 3 semestrze będę miała właśnie taki przedmiot jak ratownictwo medyczne.U mnie w szkole niedawno był jeden mężczyzna co kończył właśnie kierunek kosmetyczny,a słyszałam już o coraz większej liczbie panów na studiach o kierunku kosmetologia.Czytałam kiedyś o panu,pracującym w Norwegii jako kosmetyczkaWięc nigdy nic straconego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 2810 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16899
wiem o tym;) moja przyjaciolka konczy kosmetologie w bydgoszczy i mowi ze faceci w tym zawodzie sa poszukiwani,a w dodatku przystojni faceci;) wzieci by mieli u kobiet---rozchwytywani by byli,a co za ty idzie dobry zarobek bo duzo klientek w swoim saloniku)....
a jakbys miala jakies trudnosci z ratownictwem to smialo pisz do mnie i sie pytaj,chetnie pomoge (jesli bede znal odpowiedz;)))) pozdrawiam

always the sun

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1704 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12529
Dokładnie tak jak piszesz.Ten facet co czytałam kiedyś o nim to chciał pracować w laboratorium kosmetycznym.Też fajna praca.
NA pewno się odezwę jak będę potrzebować pomocy.Może jakąś mi wtedy literature podrzucisz
Dzisiejszy wieczór właśnie planuję z książeczką z kosmetyki.Ciekawe co nowego się dowiem o masażu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
Basiu zajrzyj na maila

bry wzystkim :-*
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
A co tu się dzieje? Nowe twarze odpicować się w naszym dziale przyszły?

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 10951 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 73516
ja to w sumie ...
hmm
wypadam z tego spamu ...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy bakterie e.coli i gronkowca zlocistego nalezy leczyc?

Następny temat

Okrutna i krępująca dolegliwość!Pomocy!!!:(

WHEY premium