SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Kurza klatka

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 246

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 14 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 92
Hej! Mam problem. Mianowicie chodzi o moja wystajaca kurza klatke piersiowa. Mam 14 lat i dostep do silowni. Jakie cwiczenia polecacie ? Albo czego unikac ? Dodam ze jestem bardzo chudy bo nie moge przybrac na wadze przez szybka przemiane materii ale to juz inny temat. Bardzo mnie ta klatka irytuje. Dodaje na dole zdj pozdrawiam.

http://m.imgur.com/45mw02G,ZP7jdol,KNkCVg2
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Remik7 Ćpaj Sport Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 697 Napisanych postów 34403 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 248497
wstaw foto z daleka całej sylwetki bokiem i przodem
napisał(a)
BPL-G Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1310 Napisanych postów 43562 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 420587
jw daj normalne zdjęcia bo z tego niewiele można stwierdzić

FIZJOSTEO - Fizjoterapia i Osteopatia
Sk. Ks. Kard. Wyszyńskiego 5 , Warszawa
www.fizjosteo.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Activlab SOYA PRO

Następny temat

Przetrenowanie?

Stany zapalne organizmu - przyczyny Stany zapalne organizmu - przyczyny Błędy początkujących na siłowni: brak cierpliwości i samodyscypliny Błędy początkujących na siłowni: brak cierpliwości i samodyscypliny Jaki jogurt pitny jest najlepszy i najzdrowszy? Jaki jogurt pitny jest najlepszy i najzdrowszy? Ernestine Shepherd- najstarsza kulturystka na świecie! Ernestine Shepherd- najstarsza kulturystka na świecie! Natalia Damek - ocena sylwetki Natalia Damek - ocena sylwetki Kolejne sukcesy Polaków na scenie kulturystyki i fitness! Kolejne sukcesy Polaków na scenie kulturystyki i fitness! Rodzaje patelni - jaką patelnię wybrać? Rodzaje patelni - jaką patelnię wybrać? Podstawowe ćwiczenia na przyrost mięśni Podstawowe ćwiczenia na przyrost mięśni