SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kurza Klatka

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3303

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139
Hey!!
Pisze do was z problemem klatki piersiowej... MInowicie jestem nieszczesliwym posiadaczem kurzej klatki... Moj mostek jest wypukly a klatka waska po bokach... Na klatke robie cwiczenia na skosne proste lawce do tego jest tez cwiczenie waskim uchwytem oraz hantelkami. Na koniec rozpietki..Co moge robic zeby klatka uwyklila sie bo bocham a dolna czesc mostu byla bardziej schowana.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1140 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7465
napisz cos wiecej o sobie , ile trenujesz czy nie masz przeciwskazan itp.

masz kontakt z bazą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139
Mialem przerwe a powrocilem do treningu jakis miesiac poltora temu... Przeciwskazan nie mam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 1621 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17763
Hmmm...jak to nie masz przeciwwskazan? A "kurza klatka"? Jestes pod kontrola jakiegos ortopedy? Pamietaj, ze czesto w znieksztalceniach klatki piersiowej pojawiaja sie zmiany w obrebie kregoslupa. Musisz byc pewien, ze mozesz cwiczyc. Nie wiadomo tez w jakim stopniu jest znieksztalcona Twoja klatka.
Najlepiej udaj sie do fizjoterapeuty i niech on po zapoznaniu sie z rozpoznaniem lekarskim i po obejrzeniu Cie na miejscu poda Ci jakies propozycje postepowania. Nie patrzylem do profilu- nie wiem ile masz lat, ale wnioskuje, ze na tyle duzo, ze na naprawianie Matki Natury jest juz zbyt pozno. Pozostaje Ci wiec zbudowanie na tyle solidnych miesni, ze beda w stanie choc w pewnym stopniu zakryc wade.
Jesli wiec bedziesz mogl cwiczyc- musisz skoncentrowac sie na budowaniu solidnej masy miesniowej. Jesli to zadanie zostanie spelnione- bedziesz mogl zajac sie formowaniem klatki (na tyle, na ile pozwoli Ci na to genetyka).
A tak w ogole to nie przejmuj sie. Mialem dwoch kumpli z ta przypadloscia i powiem szczerze, ze wygladali raczej poteznie- szczegolnie po zbudowaniu sporych miesni.
Pozdrawiam.

Nie ma ludzi nieomylnych...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139
No to Anonimie Cie zaskocze:) Mam Lat 14 mimo ze na tyle nie wygladam...ale ten fakt pominmy... Z mojego punktu widzenia nie jest to duza wada:/ Ale widoczna:( Pojde to fizykoterapeuty i jak wroce to napisze tutaj poscik zeby innym pomoc...A co nazywasz "moteżnie" u swoich kolegow? Czy ich klatki sie duzo roznia? Czym sie roznia? Oraz czy ich wady przed cwiczeniami byly duze?:) Pozdrawiam Wszystkich!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 1621 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17763
Hmmm..Jesli masz 14 lat to musisz uwazac na niektore cwiczenia. Mysle, ze jest to raczej wiek na trening ogolnorozwojowy i rozciagajacy. Koniecznie udaj sie do specjalisty. Na silownie znajdziesz jeszcze czas.
A co do moich kolegow- jeden mial spora wade i byl szczuplejszy- bylo to widac dosc wyraznie. Drugi natomiast byl ciezszy i mimo ze byl to w duzej mierze tluszcz- klatka byla nieco "schowana". Po pewnym okresie treningu, gdy rozwineli klatki, wygladaly one na jakby bardziej uwypuklone. Oczywiscie zawsze specjalista pozna jaka to wada. Ale laik na ulicy pomyslalby, ze oni od treningu mieli tak rozbudowane klaty.
Powtarzam jeszcze raz: specjalista i na razie nie silownia a jakas ogolnorozwojowka. BEDZIE DOBRZE!!
Pozdrawiam.

Nie ma ludzi nieomylnych...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139
NIe MOge sobie tak zaprzestac cwiczen..Jestem wyrosnięty silny i dobrze zbudowany (prucz klateczki):) Wady nie mam duzej i nie sprawa mi ona w cwiczeniach. Przynajmniej tego nie odczuwam... Jak najmniej obciązam kregosłup :) Moglyby byc jeszcze wieksze przyrosty ale na to jestc zas ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prosba o plan na sile

Następny temat

Czym zastapic to cwiczenie ?

WHEY premium