logo
zamknij zamknij

Kurs trenera personalnego

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 276

0 5 0
napisał(a)
Monika Arasimowicz
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 34 lat Na forum 250 dni Przeczytanych tematów 1
Czesc, szukam kursu trenera persolnalnego w Warszawie. Mam wytypowane trzy: S4, Profi FItness i FIt Academy, możecie podzielić się opinia na ich temat? A może jest jeszcze cos lepszego? Zalezy mi na jak najbardziej rzetelnej wiedzy i jej dużym zakresie, mniej na papierku. Będę wdzieczna za wszlekie opinie i wskazówki.
Krzysztof Piekarz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 4218 Napisanych postów 91831 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 559658
Ja robiłem tutaj http://www.pas.edu.pl/ z tym ze instruktora. Porównaj sobie czas trwania kursu jaki zawiera program im więcej tym lepiej.

kto dąży do doskonałości - będzie zawsze wyższy nad mierność, lecz kto tylko o mierności myśli - jeszcze niżej spadnie.

napisał(a)
ronie220 Moderator
Ekspert
Szacuny 1948 Napisanych postów 35164 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 247344
Warszawska akademia sportu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening dla piłkarza

Następny temat

trening przy chondromalacji kolan

Salted caramel brownie bez pieczenia

Siedem symptomów przetrenowania

Kabanosy - porównanie okiem dietetyka

Fakty i mity dotyczące zdrowej diety

Dieta na masę a brak apetytu - jak sobie z tym radzić?

Zdrowe odżywianie - jak zacząć? Podstawy żywienia dla początkujących

Dlaczego warto jadać kiełki?

3 najczęstsze błędy popełniane przy planowaniu cyklu „masowego” na farmakologii