SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Kurs trenera personalnego

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 289

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 34 lat Na forum 311 dni Przeczytanych tematów 1
Czesc, szukam kursu trenera persolnalnego w Warszawie. Mam wytypowane trzy: S4, Profi FItness i FIt Academy, możecie podzielić się opinia na ich temat? A może jest jeszcze cos lepszego? Zalezy mi na jak najbardziej rzetelnej wiedzy i jej dużym zakresie, mniej na papierku. Będę wdzieczna za wszlekie opinie i wskazówki.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 4624 Napisanych postów 93976 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 656035
Ja robiłem tutaj http://www.pas.edu.pl/ z tym ze instruktora. Porównaj sobie czas trwania kursu jaki zawiera program im więcej tym lepiej.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

napisał(a)
ronie220 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2081 Napisanych postów 36088 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 259978
Warszawska akademia sportu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening dla piłkarza

Następny temat

trening przy chondromalacji kolan

Interwały po treningu siłowym: co, jak i dlaczego? Powrót Papaja! Top 10 męskich sylwetek Jakie żelki po treningu? Katarzyna Rodzik Maliszewska - ocena sylwetki Zioła na poprawę libido Trening funkcjonalny Leksykon suplementacji: N-acetyl-l-cysteina