SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Kurs trenera personalnego

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 529

...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 31 Wiek 22 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 155
Witam, mam 21 lat, jestem na 2 roku studiów stacjonarnych wychowania fizycznego na specjalizacji fitness. W przyszłości chciałbym pracować jako trener lub instruktor. Moje pytanie brzmi gdzie zrobić kurs trenera personalnego? Chodzi mi o wartość papierka oraz o to gdzie nabędę troszkę więcej wiedzy niż na "3 dniowych kursach" Miasta jakie wchodzą w grę to Rzeszów lub Kraków
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 327 Napisanych postów 6564 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 340294
Ciężki temat jednego szkolenia gdzie byłoby wszystko fajnie nie znajdziesz raczej jeżeli masz wiedzę w miarę ugruntowaną to nic nowego z kursu personalnego nie wyniesiesz parę dodatkowych pierdół może trochę marketingu ja to bym bardziej całował w tematyczne kursy czyli jakieś mobilty, funkcjonalne itp
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 31 Wiek 22 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 155
A czy nie będzie to dla mnie minus jeśli przy chęci podjęcia pracy nie będę miał jednak papierka z ukończenia kursu trenera personalnego?
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 327 Napisanych postów 6564 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 340294
Wystarczy Ci papierek z grupona
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5934 Napisanych postów 139470 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 973703
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 2708 Napisanych postów 39235 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 303492
to było dwa tygodnie temu, przez ten czas mógł zapomnieć

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
Instruktor Kulturystyki

http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1644 Napisanych postów 46356 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 466726

FIZJOSTEO - Fizjoterapia i Osteopatia
Sk. Ks. Kard. Wyszyńskiego 5 , Warszawa
www.fizjosteo.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening dla piłkarza na siłowni.

Następny temat

Poranny trening